Platby

·   Dobírkou - při doručení na adresu (39 Kč)
    Nezapomeňte nám také napsat, za jaký jiný výrobek si přejete zboží vyměnit či uvést číslo účtu, pokud chcete pouze poslat peníze zpět.

·   Platební kartou - při doručení na adresu (29 Kč) Gopay platby na Labet.cz
    Pokud chcete zaplatit kartou až při převzetí, stačí zvolit osobní odběr na Uložence nebo dopravu společností PPL a platbu na dobírku.
Pozor, tato služba není poskytována Českou poštou.

·   Online platební kartou (zdarma)
    Využíváme certifikovanou platební bránu GoPay, s níž je platba kartou bezpečná a velmi rychlá. Defacto ihned víme o vaší transakci a obratem zboží fakturujeme a zasíláme k vám. Na nic nečekáte, nehoníte bankomaty, jen se těšíte na balíček.

·   Rychlým převodem přes internetové bankovnictví (zdarma)
    Funguje stejně jako online platba kartou, také přes platební bránu GoPay, takže je bezpečná a rychlá. Rozdíl je v tom, že neplatíte kartou, ale přihlásíte se z objednávky přímo do svého internetového bankovnictví, kde máte již předvyplněný příkaz k úhradě, který si zkontrolujete a zaplatíte.

·   Standardním bankovním převodem (zdarma)
    Pokud máte jinou banku než nabízíme v online převodech, můžete zaplatit předem na základě podkladů pro platbu, kterou vám okamžitě po odeslání objednávky pošleme. Tato platební metoda není online, takže čekáme až peníze opravdu dorazí na náš účet a poté odesíláme zásilku. Číslo účtu: 293713644/0300 ČSOB. Variabilní symbol je číslo vaší objednávky.