Newsletter 15. 10. 2015

Elixi.cz
AKCE | DOPLŇKY STRAVY | KOSMETIKA | HUBNUTÍ | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
1 + 1 ZDARMA jen pro Vás
Aloe vera BIO SonnenMacht 1000 ml
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 399
Běžná cena: 798
Vysoce kvalitní 100% přírodní Aloe Vera v BIO kvalitě je k dispozici ve formě šťávy jako doplněk stravy pro podporu zdravého životního stylu a zdraví samotného. Pečlivě kontrolovaný produkt německé kvality dodržuje nejpřísnější standardy, takže máte jistotu, že pijete to nejlepší na trhu.
Graviola Premium SonnenMacht 500 ml
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 549
Běžná cena: 1098
Šťáva Sonnenmacht Premium Graviola je doplněk pestré stravy obsahující dužinu plodů graviola, které mají skvělou chuť a jedinečné blahodárné účinky na lidský organismus. Graviola neboli Anona ostnitá je stále zelený strom dorůstající výšky okolo pěti metrů s velkými plody.
Noni BIO Premium SonnenMacht 1000 ml
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 499
Běžná cena: 998
SonnenMacht Premium Bio Noni je vysoce kvalitní jemná šťáva získaná ze zralých plodů Noni, které jsou sklízeny z divoce rostoucích stromů na Tahity. Tato šťáva je 100% čistá, bez jakýchkoliv přísad, konzervačních látek, barviv nebo dochucovadel. Neobsahuje ani žádné jiné ovocné šťávy.
Allnature Chlorella BIO 90 g / 450 tablet
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 399
Běžná cena: 798
Bio Chlorella je sladkovodní řasa, která obsahuje kompletní spektrum výživných látek a má pozitivní vliv na organismus člověka. Řasa je pěstovaná v Číně tak, aby splňovala přísné bio normy. Řasa má bohaté složení, které obsahuje bílkoviny, chlorofyl, betakaroten, řadu vitaminů a velké množství minerálních látek.
Mladý ječmen 48 g / 120 tablet
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 399
Běžná cena: 798
Mladý ječmen je přírodní produkt ve formě tabletek, který obohacuje pestrou stravu o řadu vitaminů, minerálů, enzymů, o chlorofyl a další důležité antioxidanty. Četnými výzkumy bylo prokázáno, že výtažky z mladého ječmene působí blahodárně na lidský organismus a zajišťují jeho hloubkovou detoxikaci.
Mangosteen pyré 500 ml + Chia semínka Allnature 100 g ZDARMA
Akční cena: 199
Běžná cena: 578
Pyré Mangosteen je získané ze zralých plodů, které mají výrazně více živin a enzymů než nedozrálé plody. 100% čisté pyré neobsahuje žádné přísady a nabízí vysokou kvalitu zpracování. Chuť tohoto jedinečného pyré je velmi příjemná, dá se přirovnat k chuti banánů nebo manga kombinovaného s liči.
Micelární voda Diet Esthetic 200 ml
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 239
Běžná cena: 478
Micelární voda Diet Esthetic Beauty Aqua Micelar je kosmetický přípravek, který dokonale vyčistí a ošetří vaši pleť. Účinná čisticí voda odstraňuje z vaší pleti všechny nečistoty, které se na ni za celý den nachytaly, mastnotu a také i silně odolný make-up.
Aloe vera regenerační gel Diet Esthetic 250 ml
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 249
Běžná cena: 498
Hydratační Gel Aloe Vera Diet Esthetic je speciálním kosmetickým přípravkem určeným k péči o vaši pleť a spolehlivým pomocníkem v hojení pokožky, u které došlo k poškození vlivem popálení, spálením od sluníčka, odřením nebo vlivem vyrážek, zánětů a akné.
Krém proti vráskám Kiku Diet Esthetic 50 ml
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 349
Běžná cena: 698
Pleťový protivráskový krém Kiku je unikátní kosmetický přípravek, který je určen k péči o Vaši pleť a k boji proti jejímu předčasnému stárnutí. Využívá jedinečnou a nenahraditelnou sílu přírodních účinných látek kombinovaných se speciálními moderními technologiemi.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 21. 10. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.