Newsletter_23022016_cat

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
1 + 1 ZDARMA
Lopatka na stelivo Argi - 28,5 x 9,5 cm - růžová + šedá
Akční cena: 29
Běžná cena: 58
Každý majitel kočičky a zároveň i kočičího záchodku hledá způsob, jak si čištění kočičí toalety co nejvíce zjednodušit. Pro takové majitele je praktickým řešením lopatka. Je vyrobena z kvalitních plastů a je samozřejmě s otvory, kterými vypadává přebytečné stelivo.
Menforsan antistres pro kočky 125 ml + 1 ZDARMA
Akční cena: 252
Běžná cena: 504
Menforsan Antistres pro kočky pomáhá snižovat napětí u kocourů a koček. Využívá přírodní sílu levandule, která je známá pro své zklidňující a relaxační účinky. Zmírňuje zejména úzkost, agresivní chování a nadměrné mňoukání.
Plastová miska s protiskluzem Argi - 750 ml - černá + šedá
Akční cena: 79
Běžná cena: 158
Plastová protiskluzová miska je klasickým ověřeným druhem misky pro vaše domácí zvířátka. Má kulatý tvar, který je ve spodní části malinko vyříznutý, především z důvodu vašeho pohodlí, abyste se při přípravě jídla neušpinili a chycení misky pro vás bylo jednodušší.
Míček s otvorem na krmivo Argi - 12 cm - zelený + růžový
Akční cena: 109
Běžná cena: 218
Hračky, které pejska či kočičku zabaví a zároveň je odmění, jsou jimi velice oblíbené. Takovou hračkou je i míček s otvorem na krmivo. Dokáže vaše domácí mazlíčky zabavit a za hru je i náležitě odmění. Vám stačí, když do míčku připravíte granulky nebo jiné pamlsky, které projdou otvorem v míčku.
Lopatka na stelivo hluboká Argi - 24 x 8,5 x 5,5 cm - modrá + černá
Akční cena: 39
Běžná cena: 79
Profesionální lopatka na čištění kočičího záchodku ušetří každému kočičímu majiteli mnoho práce. Už ji máte i vy? S hlubokou lopatkou na stelivo rychle a jednoduše vyčistíte každou kočičí toaletu. Má speciální tvar, díky kterému je čištění toalety mnohem snadnější.
Mikeš standard Podestýlka kočka pohlc. pachu 5kg + 1 ZDARMA
Akční cena: 79
Běžná cena: 158
Standartní podestýlka Mikeš pro kočky a ostatní drobná domácí zvířátka vytváří hygienické prostředí, které pohlcuje pachy a vlhkost.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Barmská kočka, exotický mazlík
Nádherné oči barmské kočky vás nenechají na pochybách a nejraději byste si domů pořídili celou smečku. Na to však pozor. Barmská kočka miluje pozornost, ale nesnese konkurenci, je to rival a vtělená elegance. Chcete se o ní dozvědět mnohem víc? Čtěte dál.
Do boje s rozškrábaným nábytkem
I když jsou kočičky po většinu času stvoření milá, mazlivá a ani v raném věku nedemolují domácnost zdaleka tolik jako štěňata a mladí pejsci, na vybavení domů či bytů umí zanechat nesmazatelné šrámy. Ale nedělají to proto, aby se svým páníčkům pomstily za nedostatek pozornosti, nebo z náhlé nevysvětlitelné touhy po divoké hře.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 29. 2. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.