Newsletter 15. 10. 2015

Elixi.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.
AKCE | DOPLŇKY STRAVY | KOSMETIKA | HUBNUTÍ | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
1 + 1 ZDARMA: Pokračujeme!
Micelární voda Diet Esthetic 200 ml 1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 239
Běžná cena: 478
Micelární voda Diet Esthetic Beauty Aqua Micelar je kosmetický přípravek, který dokonale vyčistí a ošetří vaši pleť. Účinná čisticí voda díky micelám odstraňuje z vaší pleti všechny nečistoty, které se na ni za celý den nachytaly, mastnotu a také i silně odolný make-up.
Aloe vera regenerační gel Diet Esthetic 250 ml 1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 249
Běžná cena: 498
Hydratační Gel Aloe Vera Diet Esthetic je speciálním přípravkem určeným k péči o vaši pleť a spolehlivým pomocníkem v hojení pokožky, u které došlo k poškození vlivem popálení, spálením od sluníčka, odřením nebo vlivem vyrážek, zánětů a akné.
Krém proti vráskám Kiku Diet Esthetic 50 ml 1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 349
Běžná cena: 698
Pleťový protivráskový krém Kiku je unikátní kosmetický přípravek, který je určen k péči o Vaši pleť a k boji proti jejímu předčasnému stárnutí. Využívá jedinečnou a nenahraditelnou sílu přírodních účinných látek kombinovaných se speciálními moderními technologiemi.
Tělové mléko pro atopickou pokožku Body 10 Diet Esthetic 500 ml
Akční cena: 299
Běžná cena: 499
Hydratační tělové mléko Diet Esthetic Body 10 - Nº 1. je určeno pro uživatele s atopickou pokožkou. Jemné složení mléka pokožku hydratuje, vyživuje a chrání ji proti vnějším škodlivým vlivům. Rychle a spolehlivě navrací pokožce hydratační rovnováhu a přirozeně zdravý vzhled.
Zpevňující tělové mléko Body 10 Diet Esthetic 500 ml
Akční cena: 299
Běžná cena: 499
Zpevňující tělové mléko Diet Esthetic Body 10 - Nº 2. ocení zejména uživatelé, jejichž pokožka ztrácí pružnost, přirozenou pevnost a celkově začíná vykazovat první příznaky stárnutí a ochabování. Přípravek pokožku hydratuje, vyživuje a posiluje její obranyschopnost.
Tělové mléko proti celulitidě Body 10 Diet Esthetic 500 ml
Akční cena: 299
Běžná cena: 499
Tělové mléko na ošetření celulitidy Body 10 - Nº 3. je speciální kosmetický přípravek, který vám pomůže odstranit tuk v kožní tkáni a dokonale vyhladit vaši pokožku. Až devadesát procent žen trpí celulitidou, která se projevuje nevzhlednými hrbolky a důlky na pokožce.
Allnature Chlorella BIO 90gramů / 450 tablet
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 399
Běžná cena: 798
Bio Chlorella je sladkovodní řasa, která obsahuje kompletní spektrum výživných látek a má pozitivní vliv na organismus člověka. Tato řasa je pěstovaná v Číně tak, aby splňovala přísné bio normy. Řasa má bohaté složení, které obsahuje bílkoviny, chlorofyl, betakaroten, řadu vitaminů a velké množství minerálních látek.
Mladý ječmen 48 gramů / 120 tablet
1 + 1 ZDARMA
Akční cena: 399
Běžná cena: 798
Mladý ječmen je přírodní produkt ve formě tabletek, který obohacuje pestrou stravu o řadu vitaminů, minerálů, enzymů, o chlorofyl a další důležité antioxidanty. Četnými výzkumy bylo prokázáno, že výtažky z mladého ječmene působí blahodárně na lidský organismus a zajišťují jeho hloubkovou detoxikaci.
Mangosteen pyré 500 ml + Chia semínka Allnature 100 g ZDARMA
Akční cena: 199
Běžná cena: 578
Pyré Mangosteen je získané ze zralých plodů, které mají výrazně více živin a enzymů než nedozrálé plody. 100% čisté pyré neobsahuje žádné přísady a nabízí vysokou kvalitu zpracování. Chuť tohoto jedinečného pyré je velmi příjemná, dá se přirovnat k chuti banánů nebo manga kombinovaného s liči.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 21. 10. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Elixi.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém obchodě www.elixi.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.