Newsletter 3. 9. 2015

Elixi.cz
AKCE | DOPLŇKY STRAVY | KOSMETIKA | HUBNUTÍ | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
Dejte svalům zelenou
BCAA 1000 XXL ActivLab 120 tbl
Akční cena: 357
Běžná cena: 450
Tablety BCAA 1000 XXL jsou doplňkem pestré stravy, které obsahují vysoké množství aminokyselin nezbytných pro tvorbu svalové hmoty. Přípravek je určen pro osoby se zvýšenou fyzickou zátěží, pro rekreační i profesionální sportovce. Tablety nejsou náhradou pestré stravy, jsou pouze doplňkem.
BCAA xtra proteinový nápoj pomeranč 250 ml
Akční cena: 29
Běžná cena: 38
Perlivý proteinový nápoj s obsahem aminokyselin s rozvětveným řetězcem – BCAA (leucin, izoleucin, valin) je určen pro sportovce a osoby se zvýšenou fyzickou zátěží. Tyto aminokyseliny jsou důležité pro lidský organismus, účastní se mnoha biochemických reakcí a mají na organismus pozitivní vliv.
Proteinová tyčinka citron ActivLab 80 g
Akční cena: 43
Běžná cena: 59
ActivLab Proteinová tyčinka má citronovou příchuť a její složení obsahuje optimální poměr bílkovin, sacharidů i tuků. Vyvážené složení umožňuje v případě potřeby tyčinku použít jako plnohodnotnou náhradu stravy. Je vhodná zejména pro organismus sportovců a osob, které podávají vysoce zátěžové výkony.
Iontový nápoj guarana pomeranč ActivLab Isoactive 630 g
Akční cena: 262
Běžná cena: 707
Izotonický iontový nápoj v prášku obsahuje optimální poměr sacharidů, iontů (vápník, hořčík, sodík, draslík, chlor), komplex vitaminů B a extrakt z guarany. Během fyzické zátěže zvyšuje absorpci vody a zajišťuje tělu dostatečné množství energie.
Sojový protein izolát vanilka ActivLab Soja Pro 750 g
Akční cena: 399
Běžná cena: 489
Soja Pro je sójový proteinový izolát a zdroj vysoce kvalitního proteinu bohatého na aminokyseliny valin, leucin, izoleucin, arginin a glutamin. Tyto aminokyseliny jsou důležité pro lidský organismus, účastní se mnoha biochemických reakcí a mají na organismus pozitivní vliv.
Iontový nápoj ženšen grapefruit ActivLab Isoactive 20 sáčků
Akční cena: 249
Běžná cena: 349
Izotonický iontový nápoj v prášku je balen ve 20 sáčcích a obsahuje optimální poměr sacharidů, iontů (vápník, hořčík, sodík, draslík, chlor), komplex vitaminů B a extrakt z ženšenu. Během fyzické zátěže zvyšuje absorpci vody, zajišťuje tělu dostatečné množství energie a regeneraci po výkonu.
GO ON! Proteinová tyčinka s oříšky a inulinem 50 g
Akční cena: 29
Běžná cena: 39
Proteinové tyčinky Go ON! byly vyrobeny pro všechny, kteří mají rádi aktivní životní styl. Bez ohledu na to, jakou sportovní aktivitu provozujete, budete potřebovat v průběhu i po cvičení dávku energie získanou ze sacharidů a zdravé syrovátkové bílkoviny, které pomáhají regenerovat a budovat svalovou hmotu.
GO ON! Energetická tyčinka guarana ženšen goji 50 g
Akční cena: 29
Běžná cena: 39
Tyčinka GO ON! Energy je energetická kokosová tyčinka s obsahem kofeinu, ženšenu a guarany. Tyto látky napomáhají zvýšit výkonnost organismu a poskytují extra dávku energie. Tato výživná svačina dodá energii pro Vaši další aktivitu. Díky sušenému kokosu má tyčinka vynikající chuť, ke které se budete chtít vrátit!
GO ON! Proteinová tyčinka s brusinkami a goji 50 g
Akční cena: 29
Běžná cena: 39
Proteinové tyčinky Go ON! byly vyrobeny pro všechny, kteří mají rádi aktivní životní styl. Bez ohledu na to, jakou sportovní aktivitu provozujete, budete potřebovat v průběhu i po cvičení dávku energie získanou ze sacharidů a zdravé syrovátkové bílkoviny, které pomáhají regenerovat a budovat svalovou hmotu.
Aktuální články:
Keratin: S kým máme tu čest?
Již pár let se na našem trhu objevuje „zázračný keratin“ v mnoha podobách. Podle výrobců narovná neposlušné kudrliny zcela přírodní cestou a vlasům dopřeje kompletní regeneraci.
Zelená káva - přírodní spalovač tuků
Zelená káva se stala vyhledávaným doplňkem stravy na hubnutí po celém světě. Jedná se o nepražená kávová zrna, která obsahují více kyseliny chlorogenové než klasická černá káva.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 9. 9. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.