Newsletter_15112016_dog,cat

Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Mezinárodní den toalet
+ doprava ZDARMA
DOPRAVA ZDARMA PLATÍ PŘI NÁKUPU NAD 300,- KČ DO 16.11.2016 12:00
Krytá toaleta s filtrem a lopatkou Argi - modrá - 54 x 39 x 39 cm + FILTRY ZDARMA
Akční cena: 359
Běžná cena: 489
Pro všechny kočičky, které milují komfort a dostatečné množství prostoru, je připravena krytá toaleta s filtrem a lopatkou. Tato toaleta je prostorná a kočička se do ní dostane jednoduše dvířky, které jsou průhledné.
Maelson absorpční podložka bílá - 60 x 60 cm - 10 ks
Akční cena: 99
Běžná cena: 129
Pořídili jste si štěňátko a potřebujete ho naučit vykonávat potřebu na jednom místě? Podložka Maelson je vyrobena z aktivního polymeru, který dokáže nasát velké množství tekutin a to až 200 násobek svého objemu.
Toaleta s rámem a vysokým okrajem Argi - šedá - 45 x 36 x 15,5 cm
Akční cena: 119
Běžná cena: 159
Vybíráte své kočičce záchod s revolučními vychytávkami? Přesně takový je kočičí záchod s rámem a vysokým okrajem. Tato toaleta dodržuje klasické vnímání záchodku, je otevřená, aby kočka při vykonávání potřeby mohla pozorovat okolí.
Repelent proti značkování močí pro psy a kočky Menforsan 500 ml
Akční cena: 199
Běžná cena: 237
Menforsan repelent proti značkování močí je účinný sprej, který můžete použít k výcviku vašeho čtyřnohého přítele. Je speciálně navržen tak, aby odrazoval zvíře v močení na místech, kde to nepovažujeme za vhodné.
Rohová toaleta s vysokým okrajem Argi - růžová -
58 x 48 x 20,5 cm
Akční cena: 219
Běžná cena: 259
Toaleta pro kočky se zvýšeným zadním okrajem, který zabraňuje rozhazování steliva do jejího okolí. Některé kočky mají tendenci po sobě exkrementy zahrabávat a mohou způsobit v okolí záchůdku nepořádek
Menforsan Hygienický čistič prostředí 250 ml
Akční cena: 129
Běžná cena: 204
Menforsan hygienický čistič prostředí je lehce parfemovaný sprej, který můžete okamžitě aplikovat přímo na pelíšek či různá jiná místa psího či kočičího odpočinku, např. dečky nebo polštáře.
Sprej pro výcvik štěněte Menforsan 125 ml
Akční cena: 189
Běžná cena: 204
Pokud si domů pořídíme pejska, jedním z prvních úkolů, který před námi stojí, je naučit malé štěně, kam by mělo chodit na záchod. Pomoci umí Menforsan Sprej pro výcvik štěněte. Bylinné a přírodní esence motivují psa k tomu, aby močil na požadovaném místě.
Menforsan Neutralizátor zápachů moči koček 125 ml
Akční cena: 119
Běžná cena: 150
Neutralilizátor zápachů moči koček a hlodavců značky Menforsan je protičpavkový přípravek, obsahující aktivní látky v podobě přírodních enzymů, které odstraní zápach a prodlouží dobu nutné výměny podestýlky či náplně kočičího záchůdku.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Jak naučit psa povely
Někteří chovatelé nezvládají štěně naučit základní povely, ze štěňátka jim vyroste neposlušný pes, který si místo aktivních procházek, prožívá jen trápení na vodítku. Naučte svého psa základním povelům a užívejte si výlety bez stresu, že vás pes neposlechne.
Kotě a hygiena
Kočka je sice tvor nanejvýš čistotný, přesto ale potřebuje v některých ohledech naši péči, u koťat tohle platí hned dvojnásob. Základem je samozřejmě odpovídající toaleta, kterou musíme mít připravenu ještě před jeho příchodem. A jaké že jsou další důležité pomůcky, které budeme potřebovat?
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 21. 11. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.