Newsletter 30. 8. 2016

Elixi.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
EOS balzámy v akci 1+1
EOS Balzám na rty Summer Fruit 7 g
1+1
Akční cena: 200
Běžná cena: 278
Balzám na rty EOS Letní ovoce je určen k rychlému, snadnému a účinnému ošetření rtů. Hloubkově rty hydratuje, vyživuje a chrání je před vnějšími škodlivými vlivy. Balzám můžete používat, pokud jsou vaše rty poškozené a vysušené, výborně ale poslouží také jako prevence před jejich popraskáním.
EOS Balzám na rty Blackberry Nectar 7g
1+1
Akční cena: 209
Běžná cena: 290
Balzám na rty EOS Ostružina je určen k rychlému, snadnému a účinnému ošetření rtů. Hloubkově rty hydratuje, vyživuje a chrání před vnějšími škodlivými vlivy. Spolehlivě zacelí popraskané rty, zklidní je a zajistí jejich zdravý a přirozeně krásný vzhled.
EOS Balzám na rty Honeysuckle Honeydew 7 g 1+1
Akční cena: 200
Běžná cena: 278
Balzám na rty EOS Zimolez s medovicí je určen k rychlému, snadnému a účinnému ošetření rtů. Hloubkově rty hydratuje, vyživuje a chrání je před vnějšími škodlivými vlivy. Balzám můžete používat, pokud jsou vaše rty poškozené a vysušené, výborně ale poslouží také jako prevence před jejich popraskáním.
Marilou BIO Arganový krém na ruce
75 ml
Akční cena: 169
Běžná cena: 269
Hydratační krém na ruce se postará i o tu nejsušší pokožku rukou. Složení bohaté na mastné kyseliny a vitamín E, který zabraňuje předčasnému vysychání kůže.
Diet Esthetic Beauty Purify Aqua Micelar
200 ml
Akční cena: 159
Běžná cena: 299
Micelární voda Diet Esthetic Beauty Aqua Micelar je kosmetický přípravek, který dokonale vyčistí a ošetří vaši pleť. Účinná čisticí voda odstraňuje z vaší pleti všechny nečistoty
Marilou BIO Arganový tělový peeling
100 ml
Akční cena: 209
Běžná cena: 299
Přírodní tělový peeling s jemnými částicemi, odstraňuje nečistoty a odumřelé buňky pokožky, čímž přispívá k jejich obnově. Přináší pokožce vitalitu a energii.
Bekra Minerální deodorant Roll-on bez hliníku 50 ml
Akční cena: 139
Běžná cena: 199
Vysoce účinný deodorant s obzvláště mírnými složkami je určen k ošetření citlivého podpaží, snížení nadměrného pocení a ochraně proti pachu potu. Deodorant je založen na bázi minerálních krystalů, které se získávají v Asii z bauxitu. Pomocí těchto přírodních látek zabraňuje množení bakterií.
Diet Esthetic Včelí pleťový krém
50 ml
Akční cena: 339
Běžná cena: 449
Pleťový krém s včelím jedem Diet Esthetic je regenerační kosmetický přípravek, který podporuje růst a obnovu pleťových buněk. Látky obsažené ve včelím jedu stimulují v pleti tvorbu kolagenu a elastinu, dodávají pleti přirozenou pružnost a zamezují tak ochabování pleti a vzniku vrásek i drobných linek.
Bekra Minerální sprej bez hliníku
150 ml
Akční cena: 199
Běžná cena: 239
Minerální sprej Bekra má mikro jemnou konzistenci a je určen k ochraně před pachem potu a osvěžení citlivého podpaží. Sprej je k pokožce velmi šetrný, neobsahuje syntetické vonné látky, alkohol ani hliník a je proto vhodný i pro alergiky nebo pro osoby s citlivou pokožkou.
Aktuální články:
Mochyně peruánská (Physalis peruviana)
Mochyně má 2x více vitamínu C než citrón, obsahuje beta-karoten, železo, vápník, vitamíny skupiny B, 18 druhů aminokyselin, 8 esenciálních aminokyselin a polysacharidy, které posilují imunitní systém.
Mango & baobab zmrzlina
Zkuste tento super jednoduchý recept a přineste trochu sluníčka do nového dne.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 5. 9. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Při nákupu vybraných produktů EOS Balzám na rty Blackberry Nectar, Summer Fruit a Honeysuckle Honeydew obdržíte druhý stejný produkt za 0,01 Kč vč. DPH. Kosmetika.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Elixi.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém obchodě www.elixi.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.