Newsletter_16082016_dog

Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Hop! Skok!
Nomaad ArtiVit Forte prášek 70g
Akční cena: 189
Běžná cena: 224
Nomaad Artivit obsahuje komplex látek důležitých pro kloubní výživu. Forma prášku umožňuje bezproblémové podávání i při dlouhodobé terapii. Lze jej rozmíchat ve vodě nebo přímo přidat k běžné stravě.
Nomaad ArtiVit Sirup 200ml
Akční cena: 269
Běžná cena: 314
Nomaad Artivit Sirup obsahuje komplex látek důležitých pro kloubní výživu. Forma sirupu umožňuje bezproblémové podávání i při dlouhodobé terapii. Psi i kočky jej velmi dobře snáší.
Canvit Chondro Maxi - kloubní výživa pro psy 500 g
Akční cena: 472
Běžná cena: 603
Regenerace kloubů a zlepšení pohyblivosti. Vhodné pro psy nad 25 kg , pro prevenci problémů s pohybovým aparátem, psy s vyšším rizikem pohybových obtíží (stárnoucí psy, aktivní psy a psy s nadváhou).
Alavis Single pro psy 60 tablet
Akční cena: 290
Běžná cena: 381
Přípravek podávejte při zánětu a bolesti kloubů, vazů, šlach a svalů, pro snížení predispozic ke kloubním onemocněním, pro zkvalitnění srsti, včetně matné srsti u starých psů pro zlepšení pohyblivosti.
Nomaad Mineral Forte 80g
Akční cena: 149
Běžná cena: 179
Zdravé kosti, zuby, srst. Veterinární nutriční doplněk pro psy a kočky. Přírodní zdroj důležitých minerálních látek a vitaminů skupiny B. Výrobek obsahuje Aquamin F – přírodní zdroj minerální látek vyráběných z vápenatých mořských řas.
Geloren dog žvýkací gelové tablety 90 tbl
Akční cena: 629
Běžná cena: 699
Přípravek je v unikátní formě žvýkacích tablet s příchutí uzené šunky. Díky své formě jsou všechny aktivní látky vázány v želatinové tabletě a jejich dávkování je velmi jednoduché a přesné.
Alavis 5 pro psy a kočky 90 tablet
Akční cena: 485
Běžná cena: 639
ALAVIS 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. ALAVIS 5 obsahuje kombinaci látky MSM a chondroprotektivních látek.
Aptus Apto-Flex Vet Sirup 500 ml
Akční cena: 582
Běžná cena: 762
Aptus® Apto-Flex sirup je veterinární doplněk stravy pro pejsky a kočičky, kteří trpí nemocemi a bolestivostí pohybového aparátu, nebo spadají do rizikové skupiny plemen, u kterých se takové potíže často vyskytují.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Játrové placičky
Má Váš mazlíček všechny pamlsky už okoukané? Pravidelně ho odměňujete a všimli jste si, že Vám pamlsky došly a už nemáte žádnou odměnu? Máme pro Vás řešení. Vyzkoušejte domácí psí pamlsky z kuřecích či vepřových jater, nebo banánové placky.
Torze žaludku u psů
Pokud máte doma již staršího pejska, psa velkého plemene nebo plemeno s hlubokým hrudním košem, zbystřete, všechny pejsky z těchto plemen může totiž potkat tzv. torze žaludku, kterou běžně označujeme za zauzlení žaludku. Jedná se o onemocnění, které může být i smrtelně nebezpečné.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 22. 8. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.