Newsletter 18. 8. 2015

Elixi.cz
AKCE | DOPLŇKY STRAVY | KOSMETIKA | HUBNUTÍ | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
Hristina: Bulharské poklady z přírody
Hristina Sprchový gel na vlasy a tělo - čokoládové sušenky 250 ml
Akční cena: 125
NOVINKA
Sprchový gel s nádhernou vůní čokoládových sušenek obsahuje zklidňující mandlový olej a kakaové máslo, které pokožku do hloubky vyživuje. Bohaté přírodní složení gelu šetrně o pokožku pečuje a obnovuje její vitalitu, pružnost, lesk a jemnost.
Hristina Tělové mléko - čokoládové sušenky 250 ml
Akční cena: 135
NOVINKA
Výživné tělové mléko s nádhernou vůní čokoládových sušenek do hloubky hydratuje pokožku celého těla, zklidňuje ji a příjemně osvěžuje. Přípravek je určen ke každodenní péči, zanechává pokožku jemnou, hladkou a zpevněnou, se svůdnou vůní sladkých čokoládových sušenek.
Hristina Krém na ruce a chodidla - čokoládové sušenky 100 ml
Akční cena: 85
NOVINKA
Krém na ruce a chodidla Hristina Chocolate cookies má bohaté přírodní složení, které šetrně pečuje o velmi namáhanou pokožku rukou a nohou. Přípravek pokožku zjemňuje, posiluje a dodává jí přirozenou pružnost. Vyhlazuje a zklidňuje pokožku rukou, zvláčňuje a hydratuje ztvrdlou pokožku na chodidlech a zejména na patách.
Hristina Sprchový gel na vlasy a tělo - malinový keks 250 ml
Akční cena: 125
NOVINKA
Sprchový gel s nádhernou vůní malinových keksů obsahuje zklidňující mandlový olej a kakaové máslo, které pokožku do hloubky vyživuje. Bohaté přírodní složení gelu šetrně o pokožku pečuje a obnovuje její vitalitu, pružnost, lesk a jemnost.
Hristina Tělové mléko s vůní malinový keks 250 ml
Akční cena: 135
NOVINKA
Výživné tělové mléko s nádhernou vůní malinových keksů do hloubky hydratuje pokožku celého těla, zklidňuje ji a příjemně osvěžuje. Přípravek je určen ke každodenní péči, zanechává pokožku jemnou, hladkou a zpevněnou, se svůdnou vůní sladkých malinových keksů.
Hristina Krém na ruce a chodidla - malinový keks 100 ml
Akční cena: 85
NOVINKA
Krém na ruce a chodidla Hristina má bohaté přírodní složení, které šetrně pečuje o velmi namáhanou pokožku rukou a nohou. Přípravek pokožku zjemňuje, posiluje a dodává jí přirozenou pružnost. Vyhlazuje a zklidňuje pokožku rukou, zvláčňuje a hydratuje ztvrdlou pokožku na chodidlech a zejména na patách.
Hristina Anticelulitidní scrub s ananasem 500 ml
Akční cena: 269
NOVINKA
Profesionální peeling proti celulitidě obsahuje řadu přírodních látek, které účinně bojují proti celulitidě a usazování podkožního tuku. Součástí přípravku je sůl z Mrtvého moře, která obsahuje minerály, jojobový olej obsahující vitaminy a ananasový olej, který v sobě skrývá řadu antioxidantů. Bambucké máslo pokožku zvláčňuje a do hloubky hydratuje.
Hristina Anticelulitidní krém s ananasem 500 ml
Akční cena: 279
NOVINKA
Tělový krém proti celulitidě stimuluje spalování tukových buněk, pomáhá odstraňovat uložený tuk v podkoží a zabraňuje hromadění tuku nového. Přípravek účinně bojuje proti celulitidě a zeštíhluje pas, hýždě i stehna. Bohaté složení krému obsahuje řadu přírodních látek, které pomáhají stimulovat krevní oběh a zeštíhlovat siluetu.
Hristina Bambucké máslo 250 ml
Akční cena: 295
NOVINKA
Čistě přírodní bambucké máslo má blahodárné účinky na pokožku a vlasy člověka. Účinně pomáhá při zdokonalování pokožky a jedinečným způsobem také hojí její poranění i nejrůznější vyrážky. Udržuje pokožku jasnou, pevnou a přirozeně pružnou. Při použití na vlasy chrání vlasy před lámáním, blednutím i vypadáváním a zabraňuje vzniku lupů.
Aktuální články:
Proč vyzkoušet Aloe Vera
Aloe Vera je rostlina, jejíž léčivé účinky se zdají být nekonečné. Napomáhá udržet mladistvý vzhled a zlepšuje zdravotní stav, je vhodná jak pro vnější, tak i vnitřní použití.
Peelingem k dokonalé pokožce
Léto je v plném proudu a to je ten čas, kdy jdou všichni takříkajíc s kůží na trh. Dlouhé rukávy se zkracují, kalhoty vyměňujeme za sukně a šortky a na obdiv dáváme to, co bylo po většinu roku skryto.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 24. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.