Newsletter 14. 6. 2016

Elixi.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
Hubnutí bez hladovění?
Good Nature Express Diet instantní polévka Rajčatová 57 g
Akční cena: 69
Běžná cena: 99
Good Nature Express Diet instantní rajčatová polévka je součástí proteinové diety. Její princip tkví v tom, že jsou tělu dodávané velmi kvalitní přírodní bílkoviny za současného snížení přísunu tuků, sacharidů a energie. Pro tělo jsou prvotním zdrojem energie sacharidy, které se při jejich omezenému přísunu během ketonové diety rychle spotřebují a hlavním zdrojem energie se tak stává uložený tuk.
Good Nature Express Diet 5denní dieta proteinová 20 x 55 g
Akční cena: 1289
Běžná cena: 1697
Během 5denní diety Express Diet jsou tělu dodávané velmi kvalitní přírodní bílkoviny za současného snížení přísunu sacharidů, tuků a energie, která se dostává pod hranici 850 kcal za den. Díky tomu, že obyčejně jsou pro tělo prvotním zdrojem energie sacharidy, tak se tyto při jejich omezenému přísunu během 5denní diety Express Diet rychle spotřebují a hlavním zdrojem energie se tak stává uložený tuk.
Good Nature Express Diet instantní polévka Sýrová 56 g
Akční cena: 69
Běžná cena: 99
Good Nature Express Diet instantní sýrová polévka je součástí proteinové diety, jejíž kouzlo tkví v tom, že jsou tělu dodávané velmi kvalitní přírodní bílkoviny za současného snížení přísunu sacharidů, tuků a energie. Pro tělo jsou běžně prvotním zdrojem energie sacharidy, které se při jejich omezenému přísunu během proteinové diety rychle spotřebují a hlavním zdrojem energie se tak stává v organismu uložený tuk.
Mandlové máslo original Bio Today 170 g
Akční cena: 219
Běžná cena: 319
Mandlové máslo je velmi lahodná a voňavá pochoutka, která obsahuje díky sacharidům, nenasyceným mastným kyselinám a bílkovinám obrovské množství energie. Díky tomu je velmi často vyhledáváno vrcholovými sportovci, horolezci a těžce manuálně pracujícími lidmi. Kromě toho je v něm, stejně jako v mandlích, celá řada vitamínů a minerálů.
Allnature Kokosový olej kapsle 60 cps
Akční cena: 249
Běžná cena: 349
Kokosový olej je vynikajícím zdrojem mastných kyselin se středním řetězcem a vyniká vysokým obsahem kyseliny laurové, ze které si organismus dokáže vyrobit tolik prospěšný monolaurin. Nasycené mastné kyseliny, obsažené v kokosovém oleji, v organismu velmi dobře metabolizují, takže z nich tělo získává energii bez toho, že by se tyto kyseliny usazovaly v tukových zásobách.
Kešu máslo Bio Today 170 g
Akční cena: 179
Běžná cena: 390
Kešu máslo se vyrábí z ořechů, které vynikají jemnou a lahodnou chutí. Jsou nepostradatelnou složkou zejména čínské a indické kuchyně. Kešu ořechy obsahují mimo jiné kyselinu listovou, karotenoidy a vitamíny skupiny B. K výrobě másla jsou pečlivě vybírány ty nejkvalitnější plody.
PURYA! Bio Vegan Protein drink kakao/karob
550 g
Akční cena: 679
Běžná cena: 739
Chceš mít pevné tělo a nepřehlédnutelné svaly? Cvičíš, trénuješ a potřebuješ více proteinů? Kakaový proteinový bio nápoj je tu pro tebe! Je sestaven z kvalitních ingrediencí, které byly pěstované v přísně kontrolovaném ekologickém zemědělství. Nápoj je určen profesionálním i rekreačním sportovcům, osobám s nadměrnou fyzickou zátěží nebo těm, kteří potřebují proteiny doplnit do stanoveného stravovacího plánu.
Iswari Snídaňová směs maca - moruše - jahoda BIO 800 g
Akční cena: 389
Běžná cena: 399
Snídaňová směs Iswari Maca-moruše-jahoda vám dodá po ránu potřebnou energii a je zdravým i chutným startem do nového dne. Jedinečný koktejl zdravých ingrediencí je namíchán do směsi, která má lahodnou a svěží chuť. Pomocí mléka nebo vody směs snadno proměníte v perfektní a skvěle vyváženou snídani pro děti i dospělé. Snídaňová směs má rychlou a nenáročnou přípravu, dokonale vás zasytí a díky pomalu vstřebatelným sacharidům nebudete mít ještě dlouho po její konzumaci pocit hladu.
PURYA! Bio Vegan Protein drink červený banán/baobab 550 g
Akční cena: 649
Běžná cena: 739
Chceš mít vypracované svaly? Cvičíš a jsi vegan? Proteinový bio nápoj s vanilkou a jahodou je určen právě tobě! Chuťově lahodný nápoj je sestaven z kvalitních ingrediencí, které byly pěstované v přísně kontrolovaném ekologickém zemědělství. Je určen zejména sportovcům – profesionálním i rekreačním nebo osobám s nadměrnou fyzickou zátěží.
Aktuální články:
Zdravá sladidla
V posledních letech narůstá počet obézních lidí skutečně rychlým tempem a jedním z hlavních viníků je bílý cukr. Přestože se naše tělo bez cukrů neboli sacharidů neobejde, neboť z nich čerpá energii, můžeme si vybrat, jaké cukry budeme přijímat. Vzhledem k tomu, že v potravinách, jako jsou například džusy, cereálie nebo pečivo, je cukr dokonale skrytý, musíme si dát pozor alespoň při tom, když cokoliv sladíme.
Čokoládové muffiny s malinovo - acai náplní
Tyto vláčné muffiny jsou vyrobeny pouze z čistě přírodních ingrediencí.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 20. 6. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Elixi.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém obchodě www.elixi.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.