Newsletter_10012017_cat

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Škrabadlo pro kočky Argi závěsné - šedé - 64 x 30 cm
Akční cena: 399
Běžná cena: 459
Pro kočky je broušení drápků nedílnou součástí života a zároveň způsobem, jak si označovat své teritorium. Zmírnit škody na nábytku lze pomocí škrabadel. Závěsné škrabadlo je skvělé svou skladností.
Škrabadlo pro kočky Argi rohové - béžové - 60 x 20 cm
Akční cena: 399
Běžná cena: 459
Rohové škrabadlo pro kočky ocení každý majitel chlupatého nenechavce, který si brousí drápky o nábytek. Škrabadlo je vyrobené z odolného materiálu, díky čemuž se může kočičák vydovádět dle libosti
Škrabadlo pro kočky Argi - Rachel - šedé - 47 x 30 x 30 cm
Akční cena: 199
Běžná cena: 249
Škrabadlo pro kočky ocení nejen mazlivý lenoch, který po dlouhém náročném spánku potřebuje protáhnout a obrousit si drápky. Tento model nabízí na vrchu místo pro odpočívání, odkud může kočka majestátně pozorovat okolí
Škrabadlo pro kočky Argi - Emma - mix barev - 55 x 35 x 35 cm
Akční cena: 399
Běžná cena: 499
Domeček a škrabadlo pro kočky v jednom ocení nejen mazlivý lenoch, který po dlouhém náročném spánku potřebuje protáhnout a obrousit si drápky. Tento model nabízí místo na spánek ve střední časti, nebo na vrchu.
Škrabadlo pro kočky Argi - Ella - béžové - 80 x 34 x 76 cm
Akční cena: 999
Běžná cena: 1169
Domeček a škrabadlo pro kočky v jednom ocení i mazlivý lenoch, který si po dlouhém náročném spánku potřebuje protáhnout a obrousit drápky. Škrabadlo nabízí místo na spánek na vrchu, odkud může kočka pozorovat okolí.
Škrabadlo pro kočky Argi - Becca - šedé - 80 x 40 x 60 cm
Akční cena: 899
Běžná cena: 989
Domeček a škrabadlo pro kočky v jednom ocení nejen mazlivý lenoch, který po dlouhém náročném spánku potřebuje protáhnout a obrousit si drápky. Tento model nabízí útulné místo na spánek ve spodní části.
Škrabadlo pro kočky Argi - Zoe - šedé - 86 x 55 x 60 cm
Akční cena: 1299
Běžná cena: 1509
Domeček a škrabadlo pro kočky v jednom ocení nejen mazlivý lenoch, který po dlouhém náročném spánku potřebuje protáhnout a obrousit si drápky. Tento model nabízí útulné místo na spánek ve spodní části.
Škrabadlo pro kočky Argi - Palma - béžové - 57 x 40 x 60 cm
Akční cena: 999
Běžná cena: 1139
Domeček a škrabadlo pro kočky v jednom ocení nejen mazlivý lenoch, který po dlouhém náročném spánku potřebuje protáhnout a obrousit si drápky. Tento model nabízí útulné místo na spánek v podobě domečku.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Kočka si brousí drápy o nábytek
Mezi oblíbení kočičí zlozvyky patří broušení drápků o to, co je právě k dispozici. A za nejvhodnější „škrabadlo“ často považují nábytek, nejlépe pohovku nebo cokoliv dřevěného, kde jsou stopy po drápcích obzvlášť dobře viditelné. Broušení drápků je pro kočky zcela přirozené.
Když si kočka škrabadla nevšímá
Vytvořili jste z vaší domácnosti kočičí ráj plný prolézaček, odpočívadel a škrabadel, ale vaše kočička si jich absolutně nevšímá? Nic si z toho nedělejte, je to naprosto normální. Každý kočkomil totiž dobře ví, že to, co se tváří jako věc určená pro kočku, ve skutečnosti kočku vůbec nezajímá.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 16. 1. 2017 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.