Newsletter_28072015_cat

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
KRMIVO PRO VAŠE MAZLÍČKY!
Annamaet Feline Chicken&Fish 5,44 kg
Akční cena: 699
Běžná cena: 799
Receptura, která je vyhlášená svou výjimečnou chutí. Je vyrobena z kvalitních kuřat a ryb a hnědé rýže, bez kukuřice a pšenice. Obsahuje také sledě a kraby pro větší chutnost. Vhodná pro kočky ve všech životních stádiích.
Brit Care Kitten Chicken and Rice 2 kg
Akční cena: 270
Běžná cena: 322
Kompletní krmivo pro koťata od 4 týdnů do 12 měsíců. Krmivo je vhodné také pro březí a kojící kočky. Brit Care Kitten Chicken and Rice jsou dokonale vyvážené, vysoce stravitelné granule pro koťata, které plně respektují speciální nároky malých koťat už od odstavení a zároveň zbytečně nezatěžují jejich trávicí trakt.
Oliver's Kitten Classic 4 kg
Akční cena: 550
Běžná cena: 707
Krmivo je vyrobeno z vynikajících pečlivě vybraných skandinávských surovin. Vysoký obsah drůbežího masa spolu s norským lososem zajišťují koťátku energii a optimální množství kalorií pro plnohodnotný start do života.
Sanal Catnip 40 tablet, 24 g
Akční cena: 25
Běžná cena: 31
Sanal Catnip obsahuje rostlinu, jež mají kočky rády, a proto je nejlepší odměnou pro Vaši kočičku. Droždí je bohaté na vitamíny a minerály, díky nimž se srst stane krásně lesklou. Vaše kočka bude mít radost ze života. Taurin podporuje zdravý růst.
Champion Pamlsky pro psy s kokosem 50 g
Akční cena: 40
Běžná cena: 52
Lahodné plněné polštářky, které si váš čtyřnohý přítel zamiluje. Při jejich výrobě a volbě vhodných přírodních ingrediencí byl kladen důraz na potřeby štěňat a dospívajících psů. Pamlsky obsahují kokosovou dužinu, jež je bohatá na vitamíny B2, B6, C a E. Můžete jimi pejska odměnit při výcviku nebo ho využijte jako doplněk k běžnému krmivu.
Brit Premium Lamb & rice 15 kg
Akční cena: 750
Běžná cena: 962
Krmivo neobsahuje nejběžnější potravinové alergeny v krmivech: sóju, pšenici a kukuřici. Je tedy vhodné pro všechny pejsky, kteří trpí různými potravinovými alergiemi či nesnášenlivostí. Pokud máme doma pejska s citlivým zažíváním, je třeba pro něho zvolit takové krmivo, které bude lehce stravitelné a nebude tak zbytečně zatěžovat trávicí trakt.
Oven-Baked Tradition Adult Chicken Small 2,27 kg
Akční cena: 519
Běžná cena: 525
Granule jsou upravované pečením v horkovzdušné troubě. Všechny suroviny tak procházejí pomalým pečením v relativně nízkých teplotách, díky čemuž nedochází k likvidaci žádných potřebných a důležitých vitamínů, minerál a stopových prvků. Všechny suroviny obsažené v krmivu jsou hrubě mleté, což je důležité pro psí žaludek. V bříšku se mazlíčkům krmení nenabobtná, zbytečně tedy pejsky nebude nadýmat a zabraňuje tak zároveň torzi neboli „přetočení“ žaludku.
Magnusson Original Naturliga 14 kg
Akční cena: 1059
Běžná cena: 1090
Kompletní krmivo Original Lätta je určeno psům, kteří mají potíže s nadváhou. Je navrženo tak, aby dodávalo vašemu psovi všechny minerální látky a vitamíny důležité pro jeho organismus. Krmivo obsahuje snížené množství tuku a vlákninu, která dodává pocit nasycení při nižším příjmu potravy. Vlákninu dodává granulím sušená bramborová dřeň.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Champion Pamlsky - recenze
Jak odměnit svého pejska? Ani si neumíte představit, jaký to může být problém... pohlazení je super a pejsek je za něj strašně vděčný, nicméně mnohem líp se sedne na zadeček, když z toho kouká ještě něco víc, než jen pozornost páníčka ;-) ...
Blešule a jiní obtížníci - 2. část
V první kapitolce jsme se stručně seznámili s vývojovým cyklem nepřítele a nyní prosím věnujme trochu pozornosti bleše-matce. V přírodě obecně se setkáváme s obrovským množstvím parazitů a produkce vajíček a larev či jiných infekčních ...
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 3. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.