Newsletter 8. 10. 2015

Elixi.cz
AKCE | DOPLŇKY STRAVY | KOSMETIKA | HUBNUTÍ | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
ACTIVE GOJI 1+1 ZDARMA
Kustovnice čínská ACTIVE šťáva 500 ml 1+1 ZDARMA
Akční cena: 399
Běžná cena: 798
Kustovnice čínská nebo-li goji jsou malé plody plné vitaminů, které jsou podobné šípkům. Jedná se o jeden z nejvýživnějších plodů, který má navíc lahodnou chuť a blahodárný vliv na organismus člověka. Goji je významným antioxidantem.
Kustovnice čínská sušená Allnature 1 kg + chia semínka 100 g ZDARMA
Akční cena: 359
Běžná cena: 588
Goji - sušené plody kustovnice čínské (Lycium chinensis). Obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních, (např. tryptofan či isoleucin) a až 21 stopových prvků (např. zinek, železo, měď, vápník, germanium, selen a fosfor).
Kustovnice čínská sušená Goji Premium Allnature 250 g
Akční cena: 94
Běžná cena: 189
Goji (godži) jsou sušené plody kustovnice čínské (Lycium chinensis). Obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních (např. tryptofan či isoleucin) a až 21 stopových prvků (např. zinek, železo, měď, vápník, selen a fosfor).
Goji pleťový krém Diet Esthetic 50 ml + tělové mléko ZDARMA
Akční cena: 389
Běžná cena: 648
Pleťový krém Goji poskytuje pleti hloubkovou hydrataci, výživu a zklidnění. Hedvábná textura krému má jasně růžovou barvu a nádhernou velmi jemnou vůni. Po nanesení se lehce vstřebává do pokožky a jedinečným způsobem ji osvěžuje.
Včelí krém proti vráskám Diet Esthetic 50 ml + micelární voda ZDARMA
Akční cena: 393
Běžná cena: 632
Pleťový krém s včelím jedem Diet Esthetic je regenerační kosmetický přípravek, který podporuje růst a obnovu pleťových buněk. Látky obsažené ve včelím jedu stimulují v pleti tvorbu kolagenu a elastinu, dodávají pleti přirozenou pružnost.
Hadí krém proti vráskám Diet Esthetic 50 ml + tělové mléko ZDARMA
Akční cena: 459
Běžná cena: 781
Pleťový krém s hadím jedem Snake Active je velmi účinný kosmetický přípravek s unikátním složením, který je určen k ošetření, intenzivnímu vyživení a hydrataci všech typů pleti. Krém obsahuje speciální aktivní látku, která byla vyvinuta na základě klinických studií.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 14. 10. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.