Newsletter_23082016_dog

Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Léto nekončí
Kong Safestix Hůlka kroucená gumová plovoucí - M
Akční cena: 359
Běžná cena: 440
Hůlka Safestix Kong je skvělou hračkou na házení a aportování. Je ohebná a pružná, což zabezpečuje zajímavý a poutavý způsob zábavy pro Vašeho psa. Hůlka Safestix je vyrobená z odolného plastu.
Kong Aqua Cool Kong Plovoucí hračka z gumy s provazem - L
Akční cena: 299
Běžná cena: 342
Cool Kong je plovoucí superelastická odolná hračka ze speciální gumy s pevným provazem, který umožňuje dlouhý hod (není určeno k přetahování). Nechá se dobře využít na zemi i ve vodě.
Chuckit! Zipflight obojživelný létající talíř oranžový - S
Akční cena: 209
Běžná cena: 270
Obojživelný létající talíř Chuckit! Zipflight psa bude bavit. Je vyrobený z nylonu a přírodní gumy, což mu zaručuje kvalitu materiálu, vysokou odolnost i dlouhou životnost. Je lehký, takže dobře plave i se jednoduše nosí.
Rogz hračka pes Balon Grinz guma limetkový - L
Akční cena: 179
Běžná cena: 220
„Úsměv prosím“, jako by slyšel váš pes, když se chystá ke hře s veselým míčkem Rogz Grinz. Rogz hračka pes Balon Grinz guma limetkový svým ojedinělým designem pomůžou vašemu chlupáčovi rozbalit pořádný úsměv
Chladící podložka pro zvířata
Akční cena: 309
Běžná cena: 525
Chladící podložku pro zvířata oceníte především na cestách a v letním období. Podložka je naplněna speciálním gelem, který má chladící efekt při fyzického kontaktu psa s podložkou. Podložka chladí bez dalšího nachlazení elektřinou nebo vodou.
Podložka SCRUFFS Self-Cooling Mat modrá
Akční cena: 459
Běžná cena: 993
Použití samostatně, ideální do pelechů nebo přepravek. Snadná údržba, pouhým otřením potahu. Chladící podložka Scruffs chladí přibližně 1 hodinu v závislosti na okolní teplotě. Během této doby bude podložka o 5-10 stupňů chladnější než je pokojová teplota.
Podložka chladící SnuggleSafe
Akční cena: 259
Běžná cena: 521
Tato podložka pomůže Vašim zvířecím miláčkům zvládnout horké letní dny. Chladící efekt začíná při kontaktu zvířete s podložkou. Podložku není třeba před použitím chladit, v případě, že je okolní teplota nižší než 25°C.
Podložka chladící PET COOL MAT FP
Akční cena: 599
Běžná cena: 1437
Chladící podložka pro psy, která byla speciálně navržena tak, aby přinášela Vašemu kamarádovi úlevu od horka. Perfektní a to zejména v létě, kdy je teplota velmi vysoká.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Soužití psa a králíka
Ač to může znít nepravděpodobně, soužití psa a králíka je možné. Dospělí sebejistí králíci se mohou stát rovnoprávnými partnery psů, stejně jako kočky. Chce to ale delší zvykání a velkou opatrnost. Jak na to, vám prozradíme v dnešním článku.
Psí móda pro letní turistiku
rávíte léto na výletech a cestách? Objevujete rádi neznámou přírodu i romantická zákoutí v horách či lesích? Je vaším věrným společníkem na cestách váš pes? Vybavte i jeho a seznamte se s praktickými módními pomůckami, které mu turistickou výpravu usnadní.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 29. 8. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.