Newsletter_15092015

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
NEODOLATELNÁ NABÍDKA
Brit Premium Junior M 1kg
Akční cena: 51
Běžná cena: 58
Základ tvoří kuřecí maso a produkty z kuřete. Mladí psi mají díky svému vývinu zvýšené nároky na přijímané živiny, což tyto granule pro psy zohledňují vyšším podílem proteinů a tuků. Zároveň v sobě obsahuje látky pro zdravý vývoj kosterního a kloubního aparátu a optimální růst.
Ontario Low Activity 2,5 kg
Akční cena: 250
Běžná cena: 284
Toto kompletní krmivo s jehněčím masem a rýží je vyrobeno především z kvalitního masa a zeleniny. Vysoký podíl jehněčího zajišťuje velmi lehkou stravitelnost a navíc příznivě ovlivňuje zdraví trávicího ústrojí, proto se nemusíte obávat, že by měl váš psí kamarád problémy se zažíváním.
Champion Olej ve spreji s lanolinem na psí srst 250 ml
Akční cena: 250
Běžná cena: 503
Profesionální přípravek s obsahem čistého lanolinu srst změkčí, vyhladí a hydratuje. Dodá jí lesk, hebkost a jemnost, což oceníte na pohled i při každém pohlazení. Zároveň zabraňuje vysoušení jak pokožky, tak samotné srsti.
Menforsan přírodní kondicionér pro zjemnění srsti 300 ml
Akční cena: 149
Běžná cena: 189
Krásná a zdravá srst u našich čtyřnohých kamarádů vyžaduje pravidelnou péči. Její kvalitu a vzhled můžeme ovlivnit kvalitní vyváženou stravou a výběrem vhodných ošetřujících a pečujících přípravků. Můžeme tak účinně předcházet různým problémům či je přímo odstraňovat.
Obojek pro psa nylonový - modrý - 1,5 x 25 - 40 cm
Akční cena: 69
NOVINKA
Obojek pro psy je vyrobený z nylonu, takže je pevný a odolný, ale zároveň pohodlný na nošení. Pejska neškrábe ani netlačí. Obojek je obojek praktický, protože se dá snadno očistit a nevyžaduje větší údržbu.
Vodítko pro psa nylonové - modré - 1,5 x 150 cm
Akční cena: 79
NOVINKA
Vodítko vyniká atraktivním vzhledem a prvotřídní kvalitou. Popruh vodítka je vyroben z pevného a odolného nylonu, které k obojku snadno připevníte pomocí kovové karabiny. Předností vodítka je také jeho neotřelý vzhled.
Obojek pro psa polostahovací nylonový reflexní -
černý - 2,5 x 34 - 55 cm
Akční cena: 149
NOVINKA
Jak ochránit svého psího mazlíčka před projíždějícími auty po setmění? Pořiďte mu obojek pro psy s reflexními pruhy, které odráží světlo reflektorů a včas na něj upozorní řidiče. Obojek je navíc polostahovací, čímž ještě lépe regulujete vzdálenost a chůzi psa.
Vodítko pro psa přepínací nylonové reflexní -
černé - 2 x 100 - 200 cm
Akční cena: 239
NOVINKA
Vodítko je vybaveno důmyslným systémem ok a karabin, který umožňuje rychle a jednoduše změnit dispozici vodítka podle vašich potřeb. Vodítko je také opatřeno reflexním prvkem, který skvěle odráží i slabé světlo a vašeho pejska tak chrání před srážkou s jedoucím automobilem či cyklistou.
Nevybrali jste si? Více druhů a barev naleznete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Nejzábavnější hry pro psy
Kdo si hraje, nezlobí. A pejsci jsou odhodlaní strávit všemožnými hrami, hrátky a dováděním dlouhé hodiny. Díky hrám se rozvíjí psí bystrost, mysl i postřeh. Hry mají velmi dobrý vliv také na jejich fyzickou kondici. A v neposlední řadě se díky společným hrám utuží i pouto důvěry a přátelství mezi psem a jeho páníčkem.
Vychytávky na venčení psů.
Když váš pejsek nedočkavě vrtí ocáskem, stojí u dveří a popohání vás k procházce, popadnete běžné vodítko, běžný obojek, dokonce i běžné sáčky na extrementy. Standardní a ničím zvláštní psí výbavu na venčení má doma snad každý páníček. Co se ale trochu odlišit? Podívejte se s námi na zajímavosti, které mohou zpestřit
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 21. 9. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.