Newsletter 22. 3. 2016

Elixi.cz
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
Micelární voda ZDARMA
Alterna Caviar Šampon pro poškozené vlasy 250 ml + Dermedic Micelární voda 100 ml ZDARMA
Akční cena: 604
Běžná cena: 990
Alterna - Caviar RepaiRx Instant Recovery Shampoo tvoří při mytí vlasů bohatou pěnu, která je důkladně zbaví nečistot a dodává jim vitalitu a pružnost. Vlasy zůstávají již po prvním použití neskutečně hladké, jemné, nádherně zářivé a zdravé.
Alterna Caviar Kondicionér pro poškozené vlasy 250 ml + Dermedic Micelární voda 100 ml ZDARMA
Akční cena: 604
Běžná cena: 985
Alterna - Caviar RepaiRx Instant Recovery Conditioner obsahuje komplex proteinů, které revitalizují poškozenou strukturu vlasů, vyplňují mezery a trhliny ve vlasových kutikulách, hloubkově vyživují a hydratují každý pramínek vlasů.
Alterna Caviar Lehký ochranný sprej proti teplu 125 ml + Dermedic Micelární voda 100 ml ZDARMA
Akční cena: 524
Běžná cena: 850
Alterna - Caviar RepaiRx Multi-Vitamin Heat Protection Spray je speciálně vyvinutý pro poškozené, jemné a tenké typy vlasů. Velmi účinně je vyživuje, vitalizuje a zajišťuje jim hydrataci. Již po prvním použití budou vaše vlasy viditelně omlazené.
Redken Extreme Shampoo MAXI 1000 ml + Dermedic Micelární voda 100 ml ZDARMA
Akční cena: 799
Běžná cena: 2146
Šampon z řady Extreme vytvářející bohatou pěnu. Významně regeneruje a opravuje jak mechanická, tak chemická poškození. Šetrně myje a zanechává vlasy hydratované, snáze upravitelné a odolné před dalším poškozením.
Redken Extreme Conditioner MAXI 1000 ml + Dermedic Micelární voda 100 ml ZDARMA
Akční cena: 839
Běžná cena: 2146
Kondicionér z řady Extreme uzavírající vyživený vlas. Významně regeneruje a opravuje jak mechanická, tak chemická poškození. Bohatý krém zanechává vlasy hydratované, snáze upravitelné a odolné před dalším poškozením.
Redken Extreme CAT 150 ml + Dermedic Micelární voda 100 ml ZDARMA
Akční cena: 389
Běžná cena: 499
Bezoplachová péče z řady Extreme předchází lámání vlasů a zabrání krácení délek, ulamování konečků a umožní vlasy dorůstat do požadované délky. Významně regeneruje a opravuje jak mechanická, tak chemická poškození.
Marilou Bio Čisticí olej 125 ml
Akční cena: 410
Běžná cena: 499
Jemný čisticí olej Marilou Bio šetrně odstraňuje všechny stopy po make-upu, dodává pleti vláčnost a do hloubky ji hydratuje. Účinně vyživuje a zklidňuje podrážděnou pleť, čistí oči a pleť od všech nečistot i dobře držícího make-upu.
Marilou Bio Zelený čaj Přírodní deodorant 75 ml
Akční cena: 299
Běžná cena: 349
Čistě přírodní deodorant Marilou Bio se svěží vůní zeleného čaje dodává pokožce celodenní pocit čistoty a příjemného osvěžení. Jemná vůně deodorantu neobsahuje alkohol, nedráždí pokožku a je šetrná k životnímu prostředí.
Marilou Bio Pleťová voda 125 ml
Akční cena: 299
Běžná cena: 349
Čistě přírodní pleťová voda Marilou Bio neobsahuje žádný alkohol a je složená z 99 % přírodních látek. Jedinečným způsobem dočistí vaši pleť od make-upu a ostatních nečistot, sjednotí její tón a připraví ji na další denní nebo noční péči.
Aktuální články:
5 základních předpokladů pro zdravé tělo i duši
Klíčem k harmonickému životu je rovnováha. Právě proto je tento bod na prvním místě. Jedná se o rovnováhu ve stravování, pohybu, osobním životě a všech dalších aspektech našeho života. Víme, že nikdo z nás není dokonalý, ale cílem je smířit se s tím a najít právě ten svůj bod, ve kterém se cítíme nejlépe a jsme v rovnováze. Abyste našli svoji rovnováhu, musíte hodit za hlavu vše špatné, co se vám v minulosti přihodilo. Z něčeho si vezměte ponaučení a získejte sílu.
Jak na bolest hlavy přírodní cestou?
Jak se zbavit bolesti hlavy bez prášků? Voda s citronem Od bolesti hlavy vám může pomoci i tak obyčejně neobyčejný nápoj jako je voda s citronem a to buď díky jeho blahodárným účinkům nebo jednoduše proto, že jste dnes moc nepili a za bolest hlavy může právě onen nedostatek tekutin v těle. Levandulová limonáda Princip výroby této limonády je stejný jako u výše zmíněné vody s citrónem, takže pokud zrovna nemáte doma citron, levandulový olej by vám mohl pomoct.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 28. 3. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.