Newsletter_14032017_dog

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Budování kondičky
Bežecký Opasek Non-Stop Dogwear
Akční cena: 1490
Bežecký Opasek Non-Stop Dogwear je jedinečný opasek vyvinutý speciálně pro chůzi a běh se psem. Tah je rozložen tak, aby umožnil přirozený pohyb.
Non-Stop Dogwear Free Motion Postroj na Canicross
Akční cena: 1690
Free motion je nově vytvořený postroj, který umožní psovi zvětšit rozsah pohybů a získat tak z každého kroku a z každého odrazu maximum.
Non-Stop Dogwear Komfort Opasek
Akční cena: 1390
Opasek Komfort slouží k zapřáhnutí psa při lyžování (skijoringu), canicrossu, dogtrekkingu nebo jen při procházkách. Opasek je v zadní části vybaven malou praktickou kapsou.
Non-Stop Dogwear Vodítko s amortizérem, bílé - 270 cm
Akční cena: 690
Jedná se vodítko bez švů a uzlů v pružné části. Vodítko s amortizérem slouží jako tažný popruh. Co jej činí vyjímečným je plynulost s jakou se natahuje.
Canvit Sport pro aktivní psy
Akční cena: 143
Canvit Sport pokrývá zvýšené nároky organismu na vitamíny a stopové prvky u psů v zátěži. Obsahuje komplex aminokyselin a omega 3,6 nenasycených mastných kyselin, které podporují správnou funkci svalů.
Maelson kapsa na pamlsky - šedá - 10 x 10 x 14 cm
Akční cena: 309
Tuto kapsu na pamlsky užijete pro svého psího miláčka především na celodenním výletě, kdy potřebujete mít pamlsky pro psy po ruce. Užitečná je rovněž na dovolené nebo během cestování v autě.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Coursing
Coursing je v podstatě předchůdcem dostihů na ovále. Běhá se na přehledné louce obvykle s přírodními překážkami. Závodní trať je dlouhá cca 548 - 914 m (600 až 1000 yardů) a umělá návnada v podobě igelitového střapce nebo králičí kůže se táhne na lanku mezi kladkami cik cak, aby simulovala kličkování zajíce.
Vybavení na sport
Toužíte se svým psem po utužení vztahů, sportu a společném prožitku? Chcete psa i sebe náležitě unavit a prohloubit váš vztah? Vyzkoušejte sporty, které spojují psa a jeho páníčka. Máte na výběr z mnoha možností.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 20. 3. 2017 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.