Newsletter 24. 9. 2015

Elixi.cz
AKCE | DOPLŇKY STRAVY | KOSMETIKA | HUBNUTÍ | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
Nedejte podzimu šanci!
Rakytník BIO 100% šťáva Allnature 500 ml
Akční cena: 349
Běžná cena: 399
Šťáva z rakytníku řešetlákového je 100% přírodní doplněk stravy, který obsahuje pouze šťávu lisovanou z tohoto polyvitaminového ovoce. Obsahuje deset vitamínů, které působí jako antioxidanty, patnácti stopových prvků, nenasycených mastných kyselin a biologicky aktivních látek nepostradatelných pro lidský organismus.
Chia semínka Bio Allnature 1000 g
Akční cena: 399
Běžná cena: 499
Chia semínka v bio kvalitě jsou velmi oblíbeným doplňkem stravy, který konzumují dospělí i děti. Malá semínka rostliny Šalvěje hispánské nemají žádnou chuť ani vůni. Mají zvláštní schopnost vázat vodu, proto je oceňují zejména lidé, kteří chtějí zpestřit svůj jídelníček zdravými semínky bez nutnosti tvrdá semínka chroupat.
Brusinka BIO Premium SonnenMacht 500 ml
Akční cena: 239
Běžná cena: 299
100% šťáva z plodů brusinek velkoplodých pečuje o normální funkci močových cest. Je získávána z dokonale dozrálých speciálně vybíraných plodů, které se sklízejí v čisté kanadské přírodě. Moderní metodou pasterizace je dosaženo zachování účinných látek a vitaminů, které mají blahodárné účinky na organismus člověka.
Aronie BIO Premium SonnenMacht 1000 ml
Akční cena: 269
Běžná cena: 399
Čistá 100% bio šťáva z plodů Aronie černoplodé má zajímavou sladko-kyselou a jemně nahořklou chuť. Plody obsahují velké množství vitaminu C, který přispívá ke správné funkci imunitního a nervového systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem.
Granátové jablko SonnenMacht 1000 ml
Akční cena: 275
Běžná cena: 399
Čistá 100% šťáva z granátových jablek má řadu pozitivních vlastností, které působí blahodárně na lidský organismus. Šťáva je vyrobena bez vedlejších přísad, neobsahuje přidané cukry, barviva ani konzervanty, proto je vhodná pro široké spektrum uživatelů.
Noni BIO Premium SonnenMacht 1000 ml
Akční cena: 389
Běžná cena: 449
SonnenMacht Premium Bio Noni je vysoce kvalitní jemná šťáva získaná ze zralých plodů Noni, které jsou sklízeny z divoce rostoucích stromů na Tahity. Tato šťáva je 100% čistá, bez jakýchkoliv přísad, konzervačních látek, barviv nebo dochucovadel.
Aloe vera BIO SonnenMacht 1000 ml
Akční cena: 273
Běžná cena: 399
Vysoce kvalitní 100% přírodní Aloe Vera v BIO kvalitě je k dispozici ve formě šťávy jako doplněk stravy pro podporu zdravého životního stylu a zdraví samotného. Pečlivě kontrolovaný produkt německé kvality dodržuje nejpřísnější standardy, takže máte jistotu, že pijete to nejlepší.
Kustovnice čínská BIO SonnenMacht 1000 ml
Akční cena: 459
Běžná cena: 599
Kustovnice čínská, známá také jako Goji, je jeden z nejvýživnějších plodů na světě a je zároveň výborným antioxidantem. Tento poklad čínské medicíny nyní můžete mít ve formě 100% přírodní šťávy té nejvyšší kvality v BIO provedení bez barviv a konzervantů.
Colostrum pure Vieste 45 cps
Akční cena: 229
Běžná cena: 349
Kolostrum Vieste obsahuje řadu vitaminů, minerálů, proteinů, stopových prvků, růstových faktorů a dalších důležitých látek pro vývoj lidí nebo jiných savců v prvních dnech života. Jedná se o mléko – mlezivo, které se tvoří v mléčné žláze matek těsně před porodem.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 30. 9. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.