Newsletter 24. 5. 2016

Elixi.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
Nejlevnější GOJI
Goji kustovnice čínská sušená Allnature 1 kg
Akční cena: 333
Běžná cena: 499
Goji - sušené plody kustovnice čínské (Lycium chinensis). Obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně všech osmi esenciálních, (např. tryptofan či isoleucin) a až 21 stopových prvků (např. zinek, železo, měď, vápník, germanium, selen a fosfor). Goji jsou jedním z nejbohatších zdrojů karotenoidů ze všech známých plodů na zemi (což naznačuje už jejich jasně červená barva).
Goji berry tablety Allnature 60 tbl
Akční cena: 269
Běžná cena: 349
Goji je ovoce, které si díky svým vlastnostem už po celá tisíciletí drží přední místo v tradiční čínské medicíně. Obsahuje naprosto vyvážený poměr více než dvou desítek stopových prvků, desítky minerálů, téměř dvaceti aminokyselin, 6 vitamínů, řady polysacharidů, nenasycených mastných kyseliny a karotenoidů.
Goji kustovnice čínská BIO Allnature 500 ml
Akční cena: 249
Běžná cena: 429
Kustovnice čínská, známá také jako Goji, je jeden z nejvýživnějších plodů na světě a je zároveň výborným antioxidantem. Tento poklad čínské medicíny nyní můžete mít ve formě 100% přírodní šťávy té nejvyšší kvality v BIO provedení bez barviv a konzervantů. Nejvyšší požadavky a německá kontrola požadující perfektní produkt garantují to nejlepší.
Acai berry kapsle Allnature 60 cps
Akční cena: 249
Běžná cena: 329
Acai je až 30 m vysoká palma rostoucí v deštných pralesích Amazonie, říká se jí “strom života“ a jejím plodům “ovoce Bohů“. Bobule acai se velmi rychle kazí, takže je do nedávna nebylo možné představit světu. Teprve nové technologie umožňují jejich další zpracování, takže lze konečně čerpat benefity této vzácné rostliny.
Sezamový olej pražený Bio Today 250 ml
Akční cena: 229
Běžná cena: 498
Při výrobě tohoto vynikajícího oleje jsou sezamová semínka nejprve očištěna a poté šetrně upražena. Díky této proceduře se rozvine neuvěřitelné aroma, které ještě vynikne lisováním za studena bez použití rozpouštědel, nebo další rafinace. Olej se ještě filtruje, ale protože se všechno dělá co nejvíce v souladu s přírodou, může v něm přesto zůstat mírná sedlina, která není na překážku, naopak svědčí o kvalitním zpracování.
Kokosový olej kapsle Allnature 60 cps
Akční cena: 269
Běžná cena: 349
Kokosový olej je vynikajícím zdrojem mastných kyselin se středním řetězcem a vyniká vysokým obsahem kyseliny laurové, ze které si organismus dokáže vyrobit tolik prospěšný monolaurin. Nasycené mastné kyseliny, obsažené v kokosovém oleji, v organismu velmi dobře metabolizují, takže z nich tělo získává energii bez toho, že by se tyto kyseliny usazovaly v tukových zásobách.
Konopný olej RAW Super food 250 ml
Akční cena: 189
Běžná cena: 398
Konopný olej se vyrábí ze semínek technického konopí. Tato semínka, na rozdíl od marihuany, neobsahují látku omamnou látkuTHC, takže konopný olej mohou bez obav konzumovat všichni. Olej má tmavě zelenou barvu a lahodnou, malinko oříškovou chuť.
Slunečnicový olej RAW Super food 250 ml
Akční cena: 89
Běžná cena: 189
Slunečnicový olej se získává ze slunečnicových semínek a nejvíce se využívá v gastronomii. Díky vysokému obsahu kyseliny olejové, která má zvláčňující účinky, je vhodný i ke kosmetickým účelům. Je perfektní na vlasové a nehtové zábaly a dokonale pomůže na rozpraskané a vysušené ruky.
Lněný olej RAW Super food 250 ml
Akční cena: 129
Běžná cena: 278
Náš lněný olej se získává lisováním za studena v BIO a RAW kvalitě, díky čemuž v něm zůstává zachováno maximum nutričně hodnotných látek. K těm nejcennějším patří esenciální aminokyseliny s 50 % zastoupením kyseliny linoleové. Podobné složení se nachází v rybách, takže je lněný olej vynikající alternativou pro vegany a vegetariány.
Aktuální články:
Říká vám něco acai či acai berry? Pokud ne, my vám to prozradíme!
Na úvod je třeba zmínit, že “acai” se nevyslovuje ani [akaj] ani [akaji], ale správná výslovnost je [asají]. Podobně jako většina superpotravin, pochází i acai z mimoevropských zemí, a to konkrétně z jižní Ameriky, kde se vyskytuje především v oblasti Amazonie.
Tropická mísa
Jedinečná chuť a spousty zdravých surovin.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 30. 5. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Elixi.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém obchodě www.elixi.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.