Newsletter 28. 1. 2016

Elixi.cz
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
Není olej, jako olej!
Slunečnicový olej RAW Super food 250 ml
Akční cena: 99
Běžná cena: 189
Slunečnicový olej se získává ze slunečnicových semínek a nejvíce se využívá v gastronomii. Díky vysokému obsahu kyseliny olejové, která má zvláčňující účinky, je vhodný i ke kosmetickým účelům. Je perfektní na vlasové a nehtové zábaly.
Řepkový olej RAW Super food 250 ml
Akční cena: 99
Běžná cena: 219
Řepkový olej se získává ze semen řepky olejné a patří k nejvíce používaným olejům v teplé i studené kuchyni. Náš olej je za studena lisovaný, takže si zachovává maximum svých nutričních hodnot a výborně se hodí do studené kuchyně.
Lněný olej RAW Super food 250 ml
Akční cena: 139
Běžná cena: 278
Náš lněný olej se získává lisováním za studena v BIO a RAW kvalitě, díky čemuž v něm zůstává zachováno maximum nutričně hodnotných látek. K těm nejcennějším patří esenciální aminokyseliny s 50 % zastoupením kyseliny linoleové.
Konopný olej RAW Super food 250 ml
Akční cena: 199
Běžná cena: 398
Konopný olej se vyrábí ze semínek technického konopí. Tato semínka, na rozdíl od marihuany, neobsahují látku omamnou látkuTHC, takže konopný olej mohou bez obav konzumovat všichni. Olej má tmavě zelenou barvu a lahodnou, malinko oříškovou chuť.
Sezamový olej pražený Bio Today 250 ml
Akční cena: 239
Běžná cena: 498
Při výrobě tohoto vynikajícího oleje jsou sezamová semínka nejprve očištěna a poté šetrně upražena. Díky této proceduře se rozvine neuvěřitelné aroma, které ještě vynikne lisováním za studena bez použití rozpouštědel, nebo další rafinace.
PURYA! Bio RAW Dýňový olej 250 ml
Akční cena: 329
Běžná cena: 399
Snažíte se vařit zdravě? Využijte ve svých pokrmech olej z dýňových semínek! Tento přírodní a vysoce kvalitní doplněk pestré stravy je určen pro gurmány zaměřující se na zdravý životní styl. Organický olej obsahuje zdravé tuky.
Natural Medicaments BIO Konopný olej 250 ml
Akční cena: 249
Běžná cena: 359
Cannabis oil - BIO Konopný olej je rostlinný olej získávaný ze setého konopí lisováním semen za studena. Olej přispívá k optimalizaci hladiny cholesterolu a krevního tlaku, posiluje imunitní systém a přispívá k ochraně buněk před předčasným stárnutím.
Allnature BIO kokosový olej Premium 3x 250 ml
Akční cena: 550
Běžná cena: 660
Kokosový olej Allnature Premium Bio je 100% přírodní olej, který je lisován za studena a pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Tento jedinečný přípravek má všestranné použití, nejen v kuchyni, ale také v kosmetice.
Kokosový olej v kapslích Sanct Bernhard 60 kapslí
Akční cena: 449
Běžná cena: 598
Kokosový olej se vyznačuje nejen úžasně jemnou chutí a vůní po kokosu, ale jedná se především o vynikající zdroj triglyceridů se středně dlouhým řetězcem. Tyto nasycené mastné kyseliny v organismu velmi dobře metabolizují.
Aktuální články:
Proč naše tělo potřebuje přijímat zdravé tuky a oleje?
Zdravé tuky jsou obecně ty, které obsahují vyšší podíl nenasycených mastných kyselin. Mezi nejznámější patří Omega-6 nebo Omega-3 mastné kyseliny. Naše tělo z těchto tuků využívá energii pro přestavbu buněk, pomáhá udržovat hladinu dobrého cholesterolu a naopak snižovat hodnoty toho špatného. Dostatečný přísun zdravých tuků pomáhá našemu organismu v boji proti škodlivým látkám a pomáhá posilovat imunitní systém.
Kouzlo dýňového oleje
Symbolem podzimu je bezesporu dýně. Dýně se dá využít na mnoho způsobů. Jedním z nich je výroba dýňového oleje. Dýňový olej se získává lisováním dýňových semínek. Je to zdravá a především vynikající přísada do nejrůznějších pokrmů. Své místo si dýňový olej získal i v oblasti kosmetiky. Dýňový olej se používá převážně ve studené kuchyni (saláty, těstoviny, sýry, pomazánky, bramborové přílohy).
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 3. 2. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.