Newsletter_21072015_dog

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
ODMĚŇTE VAŠE MAZLÍČKY!
8in1 Minis - jehněčí & brusinky pochoutka pro psy 100g
Akční cena: 28
Běžná cena: 34
Doplňkové krmivo pro psy. Lahodná kombinace surovin, atraktivní pro majitele psů. Složení odpovídá třem nejdůležitějším trendům v krmení - bez lepku (rýže jako zdroj škrobu) - bez přidaného cukru - nízký obsah tuku - chutná odměna - neodolatelná pro všechny velikosti psů - zdravá odměna.
Essential - Food Beef Delights 10ks
Akční cena: 108
Běžná cena: 128
Sušené hovězí maso je lahodný, přírodní a zdraví prospěšný pamlsek pro každého psa v jakémkoliv věku. Nízkotučný snack v přírodním stavu z čistého hovězího masa. Bez umělých barviv a konzervačních látek. Výborný pamlsek zejména pro menší psy a rychlá odměna.
Oliver's - Large Dental Bites 500g
Akční cena: 193
Běžná cena: 194
Psí pamlsky s unikátním obsahem vápníku, který má příznivý vliv proti tvorbě zubních usazenin. Rostlinné extrakty jako hřebíček, máta, citron a juka zajistí vašemu chlupáči svěží dech. Lze používat denně. Určeno pro velká a obří plemena.
Oliver's - Mini Dental Bites 300g
Akční cena: 109
Běžná cena: 110
Psí pamlsky s unikátním obsahem vápníku, který má příznivý vliv proti tvorbě zubních usazenin. Rostlinné extrakty jako hřebíček, máta, citron a juka zajistí vašemu chlupáči svěží dech. Lze používat denně. Určeno pro malá a střední plemena.
Perrito - Duck Chunkies pro kočky a malé psy 100g
Akční cena: 48
Běžná cena: 59
Zdravé pamlsky z kachního masa (sušené horkým vzduchem), obsahují málo tuku a hodně bílkovin. 100% přírodní.
Miamor - sýrový krém proti trichobezoárům 6x15g
Akční cena: 38
Běžná cena: 47
Speciální krém s extrakty ze sladu a krémovým sýrem k odstranění nahromaděných chlupů - 6 x 15 g. Doplňkové krmivo pro dospělé kočky.
Ontario - Snack Dry Chicken Jerky 70g
Akční cena: 32
Běžná cena: 33
Drobné a křehké kousky sušeného kuřecího masíčka, které plní všechny požadavky ideálního kočičího pamlsku. Kuřecí masíčko je měkké a chutné, výtažek z mořských plodů zase neodolatelně voňavý. Pokud vaše kočička běžné pamlsky odmítá, Ontario pamlsky její chuťové buňky jistě potěší.
Ontario - Snack Chicken Dice 70g
Akční cena: 32
Běžná cena: 33
Doplňkové krmivo pro dospělé kočky. Pamlsky, které si Vaše kočička ihned oblíbí. Podávejte 3-8 kousků denně jako pochoutku či odměmu. 100% přírodní pochoutka pro kočky - kuřecí kostky. Pokud vaše kočička běžné pamlsky odmítá, Ontario pamlsky její chuťové buňky jistě potěší.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Blešule a jiní obtížníci
V posledních letech se s blechami a dalšími parazity setkáváme u domácích mazlíčků stále častěji nejen v České republice, ale i v jiných evropských zemích. Vinou oteplování klimatu (kdypak byla naposledy pořádná zima ??) se příživníkům daří...
Kosmetika Menforsan
Kosmetiku Menforsan pro vás testují borderky Tobo a Foxi. Často se přistihnu v situaci, kdy svým mazlíčkům precizně chystám jídlo, dbám na to, aby měli vše, co potřebují a dobře vypadali. Nakupuji olej Brit Care Lososový olej pro psy, ovoce,...
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 27. 6. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.