Newsletter 14. 1. 2016

Elixi.cz
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
Pojďte si také hrát!
Gel na zvětšení objemu Excite Man Volume Diet Esthetic 30 ml
Akční cena: 289
Běžná cena: 399
Gel pro zvětšení objemu Diet Esthetic Excite Man Volume je speciální přípravek pro muže, který vám pomůže zkvalitnit váš sexuální život. Gel unikátním způsobem prokrvuje penis a jednoduše tak zvětšuje jeho objem. Poskytuje intenzivnější vnímání intimních chvil vám i vaší partnerce.
Stimulující gel pro muže Excite Man Stimul Diet Esthetic 30 ml
Akční cena: 289
Běžná cena: 399
Gel pro stimulaci Diet Esthetic Excite Man Stimul je speciální přípravek pro muže, který vám pomůže zkvalitnit váš sexuální život. Gel prokrvuje penis a jednoduchým způsobem tak zvyšuje jeho citlivost. Poskytuje intenzivnější vnímání intimních chvil a větší prostor pro sexuální vyžití.
Gel pro oddálení ejakulace Excite Man Retard Diet Esthetic 30 ml
Akční cena: 289
Běžná cena: 399
Gel pro oddálení ejakulace Diet Esthetic Excite Man Retard je speciální přípravek pro muže, který vám pomůže zkvalitnit váš sexuální život. Gel částečně znecitliví nervová zakončení na penisu a jednoduchým způsobem tak oddálí ejakulaci, čímž poskytne větší prostor pro sexuální vyžití.
Stimulující gel pro ženy Excite Woman Fly 30 ml
Akční cena: 289
Běžná cena: 399
Stimulující gel Diet Esthetic Excite Woman Fly je jedinečným pomocníkem, který ženám pomůže zpříjemnit jejich intimní chvilky. Gel je navržený speciálně pro intenzivnější zážitky žen z milování, erotické předehry nebo z intimních chvilek při používání erotických pomůcek.
Kokosový olej Premium BIO 3 x 250 ml
Akční cena: 560
Běžná cena: 660
Kokosový olej Allnature Premium Bio je 100% přírodní olej, který je lisován za studena a pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství. Tento jedinečný přípravek má všestranné použití, je možné používat ho při přípravě pokrmů a jako kosmetický přípravek.
Goji kustovnice čínská sušená Allnature 500 g
Akční cena: 199
Běžná cena: 299
Goji [godži] jsou sušené plody kustovnice čínské (Lycium chinensis). Obsahují 18 druhů aminokyselin, včetně osmi esenciálních (např. tryptofan či isoleucin) a až 21 stopových prvků (např. zinek, železo, měď, vápník, germanium, selen a fosfor).
Přírodní mořská houba Intim pro ženy 4-5 cm
Akční cena: 99
Běžná cena: 179
Mořská houba má i další využití než jen v péči o pleť. Přírodní mořská houba Intim z oblastí Baham je houbou menších rozměrů od 4-7 cm a je určena pro intimní použití jako hygienický menstruační tampon. Jde o kvalitnější produkt než bělené a chemikáliemi napuštěné tampony.
Maca bio organic Vieste 90 tbl
Akční cena: 299
Běžná cena: 399
Hlízovitá rostlina maca roste pouze v peruánských Andách a má jedinečné účinky na lidský organismus. Výtažky z této rostliny používají od pradávna původní obyvatelé And, zejména pro její afrodiziakální účinky. Tabletky Maca Bio Organic Vieste obsahují čistý přírodní prášek z rostliny maca.
Eregma MAX power 100 tbl + 20 tbl ZDARMA
Akční cena: 499
Běžná cena: 789
Eregma MAX Power je komplexní přírodní přípravek určený k podpoře sexuálních funkcí. Přípravek se skládá z velkého množství pečlivě vybraných ingrediencí, které pomáhají k rychlému posílení organismu. Účinek se při vyčerpání projeví již po jednodenní dávce.
Aktuální články:
Ginkgo biloba – lék na zapomnětlivost
S rostoucím věkem se navíc naše paměť zhoršuje a rychlost jednání klesá. Svoji paměť můžeme však trénovat nebo i všemožně podpořit. Například látky obsažené v rostlině ginkgo biloba podporují prokrvení tkání, a především tak prokrvení našeho mozku. Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) je strom původem z východní Asie.
5 tipů na odlehčení jídelníčku
Konzumujte více zeleniny ideálně v nezpracovaném stavu. Pokud nemáte k dispozici dostatečně kvalitní čerstvou zeleninu, můžete sáhnout po mražené. Dávejte si ale pozor na přílišný obsah soli nebo dochucovadel, která se mohou vyskytovat v prodávaných zeleninových směsích. Zelenina obsahuje velké množství vlákniny.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 20. 1. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.