Proč nakupovat u nás

·   Kvalita - vybíráme jen kvalitní výrobky, nenajdete u nás nic, co bychom si sami nekoupili.

·   Přehlednost - eshop jsme pro vás vymazlili tak, abyste všechno snadno našli a při nákupu jste se netrápili.

·   Svoboda - máme pro vás desítky kombinací způsobů dopravy a platby pro vaši maximální svobodu.

·   Informace - kvalitní informace o produktech, poradna, blog se zajímavými články, vlastní videokanál pro recenze.

·   Cena - rozhodli jsme se přinést vám jen kvalitní a hezké produkty, nestojíme ale o předražený pseudoluxus. Dostaňte za své peníze to nejlepší možné zboží. 

·   Dostupnost - zboží držíme skladem a zítra může být u vás. Známe ten pocit, kdy dochází granule nebo prostě miláček nutně POTŘEBUJE novou hračku teď hned. 

·   Lidskost - cokoliv se může stát. Nepovede se výběr, změníte názor, něco se cestou rozbije... Řešíme věci tak, jak chceme, aby je jakýkoliv eshop řešil s námi. 

·   Zkušenosti - mluvíte s odborníky. Přes zvířata i přes internetové obchodování. Cokoliv vás trápí se pokusíme vyřešit, cokoliv vás napadne se budeme snažit realizovat.

 

Labet.cz je internetová rodina plná lidí i zvířátek, která tvoří a ladí e-shop právě tak, aby online nakupování v něm bylo jednoduché, přehledné, příjemné, zábavné a bez zbytečných komplikací. Protože všichni naši dosavadní členové, kteří rodinu Labet.cz tvoří, jsou milovníci domácích mazlíčků, dobře víme, co je pro podobné nadšence důležité. Chceme, abyste se u nás cítili jako doma a rádi se k nám vraceli.

Vy se svými miláčky jste také rodina. Chceme s vámi sdílet příběhy, články, zajímavosti ze života zvířat na našem blogu, rádi vám v čemkoliv poradíme na online chatu. Budeme rádi, když se s námi podělíte třeba o fotografie vašich mazlíčků na našem Facebooku. Naši zákazníci jsou pro nás důležití, proto klademe důraz na kvalitní zákaznický servis a veškeré zboží do naší nabídky pro vás vybíráme s láskou.

Děkujeme, že jste si nás vybrali.
Labet.cz