Newsletter_04082015_cat

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
TO PRAVÉ POHODLÍ!
Guisapet plastový pelíšek pro kočky bílý, polštář růžový - velikost S
Akční cena: 1989
Běžná cena: 3973
Bílou barvu pelíšku doladí sladký, jemně růžový odstín vnitřního polštářku, na kterém se budou zdát jen ty nejkrásnější sny. Guisapet pelíšky jsou pevné, robustní, vyrobené z recyklovatelného materiálu ošetřeného UV, díky čemuž jsou jejich barvy dlouho krásné a povrch odolný vůči prachu a nečistotám.
Guisapet plastový pelíšek pro kočky černý, polštář se zvířecím vzorem - velikost S
Akční cena: 1989
Běžná cena: 3973
Vaše domácnost pyšnící se designovým kouskem od Guisapet bude vypadat správně vyladěná a každému hned bude jasné, že její majitel, má velké srdce o které se dělí se čtyřnohým mazlíčkem. Černý pelíšek doplněný polštářem s tygrovaným potiskem se náramně hodí do elegantních interiérů, kde svými jednoduchými křivkami dodá na osobitosti zvolenému prostoru.
Guisapet plastový pelíšek pro kočky bílý, polštář červený - velikost S
Akční cena: 1989
Běžná cena: 3973
Bílou barvu pelíšku doladí a rozveselí červená barva vnitřního polštářku, na kterém se budou zdát jen ty nejkrásnější sny. Guisapet pelíšky jsou pevné, robustní, vyrobené z recyklovatelného materiálu ošetřeného UV, díky čemuž jsou jejich barvy dlouho krásné a povrch odolný vůči prachu a nečistotám.
Guisapet plastový pelíšek pro kočky černý s měkkým polštářem šedým - velikost S
Akční cena: 1989
Běžná cena: 3973
Černý pelíšek doplněný šedým polštářem se náramně hodí do elegantních interiérů, kde svými jednoduchými křivkami dodá na osobitosti zvolenému prostoru. Pěkně doplní také veselé barevné interiéry i interiéry laděné do tlumenějších odstínů.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
 
Cestování s kočkou - 1. část
Než vyrazíte na cesty
 
 
Kateřina Dobešová   |   04. 08. 2015
 
Léto vrcholí a pro mnoho z nás se plánování dovolené stává denním chlebem. Ještě než ale vyrazíte na cestu, musíte se rozhodnout, co s vaší kočičkou. Nechat ji doma a zařídit hlídání, nebo ji vzít sebou na cesty? Toť otázka. Odpověď na ni vám sice nedáme, ale zato vám můžeme poradit, čím vaši kočičku vybavit a co zařídit ještě před tím, než se vydáte na první letošní dovolenou.
 
 
TOP 30 zajímavostí ze života psů
Pejsek není jen obyčejný domácí mazlíček. Stejně jako ostatní zvířata ho přirozeně charakterizují věci, které člověka fascinují. Vybrali jsme pro vás třicítku z nich, nad nimiž možná budete nevěřícně kroutit hlavou.
Z raubíře poslušnou kočičkou
Mnoho lidí říká, že kočku nelze vychovat. Že je to natolik svéhlavé stvoření, že ani při té největší snaze ji nedonutíte dodržovat pravidla, že v žádném případě neuzná nikoho než sebe za hlavu rodiny a že se nedá žít s kočkou, ale pouze vedle kočky.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 10. 8. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.