Newsletter_21032017_dog,cat

Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Sušené maso za super ceny
Tyčinky z kachního masa Labet 500 g
Akční cena: 259
Sušené tyčinky z kachního masa značky Labet představují 100% přírodní pamlsky pro psy, které zachutnají každému pejskovi. Jsou vhodné i pro mazlíčky, kteří musí kvůli nadváze dodržovat dietní režim.
Plátky kuřecího masa s rybou Labet 500 g
Akční cena: 259
Sušené plátky kuřecího masa s rybou značky Labet představují 100% přírodní pamlsky pro psy, které zachutnají každému pejskovi. Jsou vhodné i pro mazlíčky, kteří musí kvůli nadváze dodržovat dietní režim.
Paličky s kuřecím masem Labet 500 g
Akční cena: 259
Sušené paličky s kuřecím masem značky Labet představují 100% přírodní pamlsky pro psy, které zachutnají každému pejskovi. Jsou vhodné i pro mazlíčky, kteří musí kvůli nadváze dodržovat dietní režim.
Kosti z kuřecího masa a rýže Labet 500 g
Akční cena: 259
Sušené kosti z kuřecího masa a rýže značky Labet představují 100% přírodní pamlsky pro psy, které zachutnají každému pejskovi. Jsou vhodné i pro mazlíčky, kteří musí kvůli nadváze dodržovat dietní režim.
Kalciová kost obalená kuřecím masem Labet 500 g
Akční cena: 259
Sušené kalciové kosti obalené kuřecím masem značky Labet představují 100% přírodní pamlsky pro psy, které zachutnají každému pejskovi. Jsou vhodné i pro mazlíčky, kteří musí kvůli nadváze dodržovat dietní režim.
Proužky z kuřecího masa Labet 500 g
Akční cena: 259
Sušené proužky z kuřecího masa značky Labet představují 100% přírodní pamlsky pro psy, které zachutnají každému pejskovi. Jsou vhodné i pro mazlíčky, kteří musí kvůli nadváze dodržovat dietní režim.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Když psa trápí nadváha
Psí nadváha, která často přechází až v obezitu, je opomíjeným problémem. Nejde jen o to, že pes stárne či má zdravotní problémy, ale o majitele. Ten je zodpovědný za péči, kterou pes dostane, a pokud ho překrmuje či mu podává nevhodné krmivo a nedopřává mu dostatek pohybu, je bohužel nadváha pejska jeho vinou.
Jak se starat o obézní kočku
Snad každý zná Garfielda, americký symbol obézních koček. Ačkoliv je Garfield vtipným kamarádem, kočičí obezita rozhodně k smíchu není, pro kočky může znamenat celou škálu zdravotních poruch a omezení.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 27. 3. 2017 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.