Newsletter 29. 10. 2015

Elixi.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde.
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | PRO DĚTI | ZUBNÍ PÉČE
UŽ ŽÁDNÉ SÁDÝLKO...
BCAA 1000 XXL ActivLab 120 tbl + tyčinka
Akční cena: 389
Běžná cena: 449
Účinný doplněk stravy obsahuje vysoké množství aminokyselin, nezbytných k tvorbě svalové hmoty, který je určen především pro sportovce s proteinovou tyčinkou jako bonusem.
Zelená káva tekutá 444 ml 1+1 ZDARMA
Akční cena: 499
Běžná cena: 998
Tekutá zelená káva je ideálním pomocníkem při hubnutí. Snižuje chuť k jídlu, dodá Vám pocit sytosti a zároveň zvýší energii.
Konopný protein 100% Vieste 250 g + tyčinka
Akční cena: 239
Běžná cena: 299
Konopný prášek obsahuje řadu účinných látek, které mají pozitivní vliv na organismus člověka. Dále obdržíte tyčinku GO ON zdarma.
L-carnitin Vieste 50 tbl
Akční cena: 249
Běžná cena: 299
L-carnitin účinně pomáhá odbourávat přebytečné tuky v lidském těle, zvyšuje tvorbu energie z tuků, snižuje svalové napětí a pomáhá chránit srdce. Je skvělým pomocníkem při hubnutí.
Zelený ječmen Bio prášek SonnenMacht 250 g
Akční cena: 439
Běžná cena: 519
Bio prášek z výhonků mladého ječmene pomáhá při detoxikaci, během které se posiluje imunita celého těla. Lze užívat vnitřně i na pokožku.
Natural Medicaments FitMe Burn 100 kapslí
Akční cena: 299
Běžná cena: 519
Přípravek pomáhá regenerovat organismus po namáhavých fyzických výkonech, přispívá k odstranění únavy a pomáhá zajišťovat optimální hormonální aktivity organismu.
BIO Káva Jose Garcia Honduras 250 g
Akční cena: 239
Běžná cena: 349
aždý milovník dobré kávy by měl ochutnat kávu ze státu Honduras, který leží ve střední Americe. Podnebí Hondurasu je příznivé pro pěstování kávy, proto je tato káva vyhlášená svou dobrou kvalitou a lahodnou chutí.
BIO Káva Jose Garcia Peru 250 g
Akční cena: 259
Běžná cena: 369
Lahodná káva z Peru se vyznačuje vysokou kvalitou a její kávová zrna mají ve světě punc čisté, organické, průmyslem nezatížené plodiny. Cení si ji jako jedné z nejlepších káv, pro její bohatou chuť a jedinečné aroma.
BIO Káva Jose Garcia Colombia 250 g
Akční cena: 329
Běžná cena: 469
Kolumbijská káva má jedno z nejsilnějších aroma na kávovém trhu. Chuť kávy Jose Garcia je velmi bohatá, měkká, s poměrně vysokou kyselostí a vytrvalou květinovou vůní.
Aktuální články:
Energie z přírody v boji proti podzimní únavě
Podzim je období náročné na organismus. Z teplého léta přecházíme do sychravého a studeného počasí. To se může negativně projevit na naší náladě, poklesu energie a produktivity. Využijte energii z přírody, která vám dodá potřebné látky proti únavě. Kde tuto energii najdete a jaké přípravky jsou v podzimním období nejvhodnější?
Kokosový cukr – zdravé mlsání
Kokosový cukr má příjemnou karamelovou chuť s jemným kokosovým nádechem. Poskytuje našemu tělu také vitamíny a velké množství minerálů. Ve východní Asii je kokosový cukr běžným a velice oblíbeným sladidlem. V našich krajích je to zatím novinka a příliš mnoho lidí nezná kouzlo této přísady.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 5. 11. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Elixi.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém obchodě www.elixi.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.