Newsletter 7. 1. 2015

Elixi.cz
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
VELKÝ VÝPRODEJ
GS Echinacea FORTE 600 70 tbl. + 20 tbl. ZDARMA
Akční cena: 189
Běžná cena: 389
GS Echinacea FORTE 600 je vhodná pro podporu normální funkce obranyschopnosti organismu díky silné dávce Echinacey, vitamínu C a zinku. Přípravek GS Echinacea FORTE 600 obsahuje extrakt z kořene (4:1) - 150 mg extraktu v jedné tabletě, což odpovídá 600 mg sušeného kořene.
Pupalka dvouletá 30 tob.
Akční cena: 99
Běžná cena: 279
Olej pupalky dvouleté (Oenothera biennis) je bohatým zdrojem esenciálních polynenasycených mastných kyselin potřebných pro důležité fyziologické procesy. Složení v jedné tobolce 500 mg Pupalka dvouletá (Oenothera biennis) 0.675 mg Vitamín E (D-alfa-tokoferol)
Pharma Activ Mumio 60 cps
Akční cena: 249
Běžná cena: 700
Mumio je přípravek přírodního původu, který normalizuje imunitní mechanismy v organismu. Sportovci ho nazývají "elixírem rekordů", protože organismu pomáhá překonávat velkou fyzickou a psychickou zátěž a současně regeneruje kostní hmotu.
Walmark Varixinal 60 tbl.
Akční cena: 349
Běžná cena: 489
Varixinal® obsahuje čtyři rostlinné extrakty - koňský kaštan, gotu kolu, borůvky a listnatec bodlinatý, které mají příznivý účinek na žíly. Složení je obohaceno bioflavonoidem hesperidinem a vitamínem C, který je důležitý pro normální funkci cév.
Walmark Degasin 32 tbl.
Akční cena: 129
Běžná cena: 389
Degasin je zdravotnický prostředek, který přináší úlevu při střevních a břišních potížích u osob s gastrointestinálními problémy způsobenými tvorbou plynu: nadýmání, plynatost a břišní tenze. Složení: 257,5 mg simetikon.
Danare Obezin after diet 90 tbl.
Akční cena: 319
Běžná cena: 769
Obezin after diet obsahuje přírodní látky. Je určen k užívání po redukčních dietách. Účinná složka DiFORTEX obsahuje rheosmin - malinový keton, resveratrol, extrakt ze zelené kávy 45% CGA, Garcinia cambogia extrakt 50% HCA.
GS Condro FORTE 180 tbl.
Akční cena: 729
Běžná cena: 929
GS Condro FORTE® obsahuje glukosamin sulfát - nejlépe klinicky ověřenou účinnou látku ze skupiny SYSADOA (symptomaticky pomalu působící látky při osteoartróze).
ArginMax Forte pro ženy 60 tbl.
Akční cena: 1179
Běžná cena: 1569
ArginMax® Forte pro ženy přispívá k dlouhodobému zlepšení prokrvení pohlavních orgánů, pomáhá zkvalitňovat tumescenci pochvy a sexuální prožitek (Tribulus, Crocus).
ArginMax Forte pro muže 90 tbl.
Akční cena: 1249
Běžná cena: 1569
ArginMax® Forte pro muže je nejprodávanější volně prodejný přípravek v oblasti sexuálního zdraví s dlouhodobým účinkem, jehož účinnost potvrdily klinické testy.
Aktuální články:
Jak na péči o pleť v zimě
Na zimu je dobré zařadit o něco hutnější krém, než po zbytek roku. V létě saháme po lehkých krémech, které se velmi rychle vstřebají. V zimě je lepší používat krémy, které mají vyšší podíl tuku. Na pleti vytvoří ochranný film a ochrání jí před vlivem mrazu. Výrazně také pomohou hydrataci.
Chcete zhubnout? Zkuste zelenou kávu
Zelená kávová zrnka jsou v postatě stejná jako zrnka kávy černé. Jsou však ve před samotným pražením kávy, po kterém dostane káva charakteristické tmavě hnědé zbarvení. A čím je právě zelená káva tak výjimečná? V současné době ji spousta lidí vyhledává při svém boji s nadváhou. Je tedy výborným pomocníkem pro hubnutí.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 13. 1. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.