Newsletter 3. 12. 2015

Elixi.cz
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RECEPTY | RAW KOUTEK
Vlasy a nehty jako z časopisu
Beauty Hair Elixi 60 tbl. + Beauty Nail Elixi 60 tbl.
Akční cena: 489
Běžná cena: 798
Unikátní kombinace doplňků stravy pro dokonalé krásné a zdravé nehty a vlasy. Správná výživa umožňuje maximální růst, kvalitu a pevnost, která jsou předurčeny geneticky, ale v důsledku nedostartečné výživy nejsou plně rozvinuty.
Resveratrol extra Vieste 60 cps
Akční cena: 279
Běžná cena: 349
Vieste Resveratrol extra je doplněk stravy, který obsahuje přírodní antioxidanty a vitaminy. Jedinečným způsobem tak pečuje o zdraví lidského organismu, pomáhá odstraňovat záněty a přispívá ke zlepšení lipidového profilu těla.
Koloidní stříbro sprej Vieste 150 ml
Akční cena: 189
Běžná cena: 289
Koloidní stříbro Vieste je pro rychlejší a snadnější použití ve formě spreje. Účinně čistí, regeneruje a celkově zklidňuje pleť, dokáže regulovat velikost kožních pórů, snižuje nadměrné maštění pleti a účinně zklidňuje její podráždění.
Sirup BIO zázvor, ananas, kurkuma 1000 ml
Akční cena: 259
Běžná cena: 369
Každý z nás si občas dáme pochutinu, která není příliš zdravá. To samozřejmě nemá dobrý vliv na žaludek a naše zažívání. Trpět žaludečními a trávicími obtížemi není nic příjemného a každý, kdo to zažil, může jen potvrdit nepříjemnou zkušenost. Proto vám přinášíme pomoc v podobě BIO sirupu se zázvorem a ananasem.
Noni BIO Premium Allnature 500 ml
Akční cena: 299
Běžná cena: 399
SonnenMacht Premium Bio Noni 500 ml je vysoce kvalitní jemná šťáva získaná ze zralých plodů Noni, které jsou sklízeny z divoce rostoucích stromů na Tahity. Tato šťáva je 100% čistá, bez jakýchkoliv přísad, konzervačních látek, barviv nebo dochucovadel. Neobsahuje ani žádné jiné ovocné šťávy.
Brusinka BIO Premium Allnature 500 ml
Akční cena: 259
Běžná cena: 369
100% šťáva z plodů brusinek velkoplodých pečuje o normální funkci močových cest. Je získávána z dokonale dozrálých speciálně vybíraných plodů, které se sklízejí v čisté kanadské přírodě. Moderní metodou pasterizace je dosaženo zachování účinných látek a vitaminů, které mají blahodárné účinky na organismus člověka.
PURYA! Bio Vegan Směs zelených potravin 150 g
Akční cena: 249
Běžná cena: 329
Bio prášek ze směsi zelených potravin je jedinečným doplňkem pestré stravy, který dodá vašemu tělu vitaminy, minerály a bílkoviny. Je vyroben z trávy mladé pšenice, z trávy ječmene, z listů kopřiv a z listů moringy. Tato zelená směs listových ingrediencí je pěstovaná v ekologickém zemědělství v Německu, výjimkou je moringa, která je pěstovaná v kontrolovaném ekologickém zemědělství v Africe.
Omega 3 rybí olej Sanct Bernhard 400 cps
Akční cena: 309
Běžná cena: 399
V různých fázích lidského života jsou na nás kladeny náročné psychické a fyzické požadavky. V dnešní uspěchané době na nás působí vnější negativní vlivy, jako je například nesprávná strava, nedostatek pohybu, nezdravý životní styl, nadměrný a častý stres, alkohol a nikotin. Tato škodlivá působení mají výrazný vliv na náš výkon. Proto bychom měli věnovat pozornost svému zdraví.
PURYA! Bio Vegan Detoxikační kůra 180 g
Akční cena: 249
Běžná cena: 329
Detoxikační kúra v podobě bio prášku z naklíčených lněných semínek, rozpustné vlákniny a kopřiv je zdravým a chutným doplňkem stravy, který obohatí váš jídelníček. Doplní stravu o minerály i vitaminy a pomůže vašemu tělu zbavit se toxických látek. Organický prášek je vyroben z bio přírodních ingrediencí, které pocházejí z kontrolovaného zemědělství zemí EU i mimo EU.
Aktuální články:
Vegan protein - čistá síla z rostlin
Proteinový drink obsahuje kvalitní BIO suroviny. Konopný, dýňový nebo slunečnicový prášek obsahují důležité bílkoviny a jsou navíc bohaté na minerální látky a vitamíny. Veškeré suroviny jsou pěstovány v přísně kontrolovaném ekologickém zemědělství, kdy jsou dodržovány všechny podmínky důležité pro šetrné chování k životnímu prostředí. Jedná se tak o skutečně čistý zdroj energie pocházející z přírody.
Podzimní splín zažene síla černých jeřabin
Aronie neboli jeřabina černá je jedním z vynikajících zdrojů vitamínů A, B, C, P a antioxidantů. Její zdravotní účinky se zdají být nekonečné. Pomůže vám například odstranit těžké kovy z těla, snížit hmotnost, stimulovat funkci štítné žlázy, zmírnit vznik aterosklerózy, upravit cholesterol, eliminovat žaludeční vředy, zvýšit vitalitu a podpořit paměť.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 9. 12. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.