Newsletter_03052016_dog

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Výbava nejen pro štěně
Gumová hračka pro psy Argi - zelená - 17 x 5 cm
Akční cena: 99
Běžná cena: 159
Nevíte už, jakou hračku vašemu pejskovi pořídit? Vyzkoušejte gumové hračky pro psy, které nabízejí různé tvary a barvy. Rychle zabaví vašeho pejska. Jsou vyrobeny z kvalitního a vysoce odolného materiálu.
Plastová miska s protiskluzem Argi - černá - 400 ml
Akční cena: 49
Běžná cena: 59
Miska je vyrobena z kvalitních a dobře omyvatelných materiálů a je samozřejmě protiskluzová, aby se váš pes v klidu najedl a necestoval s miskou po celé místnosti.
Gumový kartáč na dlouhou srst Argi - 27 x 13,5 x 2,5 cm
Akční cena: 99
Běžná cena: 129
Trápí vás psí chlupy po celém domě? A máte kvalitní kartáč? Gumový kartáč má revoluční způsob nasazování a držení. Kartáč si na ruku jednoduše připevníte pomocí pásku.
Pelech pro psa Argi oválný s polštářem - 70 x 63 x 16 cm
Akční cena: 499
Běžná cena: 569
Základ tohoto pelíšku je vyrobený z pěny, díky čemuž je velmi lehký na přenos a drží pevný tvar. Jeho povrch zdobí velmi kvalitní látka. Součástí pelíšku pro psy Argi je také odnímatelný polštář z umělého plyše.
Obojek pro psa nylonový - modrý - 1,5 x 25 - 40 cm
Akční cena: 71
Běžná cena: 95
Obojek je praktický, protože se dá snadno očistit a nevyžaduje větší údržbu. Velkou výhodou tohoto obojku je jeho nastavitelnost do velikosti, kterou obvod krku vašeho psíka vyžaduje.
Menforsan antiparazitní obojek pro psa 60 cm + 1 ZDARMA
Akční cena: 173
Běžná cena: 346
Obsahuje přírodní oleje a esence z citrónu a eukalyptu, čímž poskytuje aktivní ochranu proti různým druhům hmyzu, hlavně blechám, klíšťatům, komárům a vším. Je netoxický.
Jemný šampon pro štěňata z pšeničných klíčků 300 ml
Akční cena: 149
Běžná cena: 189
Menforsan šampon pro štěňata splňuje přísné standardy v péči o psí mláďata. Svým citlivým složením nedráždí oči a sliznice malých pejsků. Pšeničné klíčky obsahují mnoho užitečných živin, které stejně jako my lidé ocení i náš malý čtyřnohý kamarád.
Maelson absorpční podložka bílá - 60 x 60 cm - 30 ks
Akční cena: 299
Běžná cena: 339
Podložka je napuštěna přírodními feromony a vůní trávy, které lákají psa pro vykonání potřeby právě na podložce, která ho tak trénuje k vykonávání potřeby pouze ve venkovním prostoru.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Přírodní vs. chemická antiparazitika
Antiparazitika lze rozdělit na dvě skupiny: chemická a přírodní. Co vyhovuje jednomu psovi nebo kočce nemusí vyhovovat jinému, než tedy vyberete to správné antiparazitikum, zvažte jaké jsou jeho výhody a nevýhody.
Narozeninové dorty
Snad každý majitel psa má ve svém diáři kromě narozenin členů rodiny zaznamenány i narozeniny svého čtyřnohého parťáka. A i na takovou psí oslavu je třeba připravit něco na zub. Pokud se nechcete spokojit s pamlsky zakoupenými v obchodech, přinášíme vám několik typů na psí dorty, s nimiž určitě zabodujete.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 9. 5. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.