Newsletter 26. 4. 2016

Elixi.cz
AKCE | CO ŘEŠÍTE? | ZDRAVÁ VÝŽIVA | KOSMETIKA | RAW KOUTEK | RECEPTY
Vyhraj zboží za 1000 Kč!
►►►Fotosoutěž s Elixi o zboží v hodnotě 1000 Kč ◄◄◄

Podmínky:
► 1. Vyfoťte to, co jste doma ukuchtili (snídaně, svačinka, dezert....)
!!!Pokrm musí obsahovat surovinu, kterou nabízí náš e-shop www.elixi.cz!!!
POZN.: Pokud máte doma např. jiný kokosový olej než máme my, tak to nevadí. I to se počítá.
► 2. Fotografii nám zašlete do FB zpráv. Společně s fotografií zašlete i celý recept.
► 3. Dejte like stránce Elixi.cz
► 4. Sdílejte tento příspěvek.

Fotografie posílejte do 30.4.2016.

Dne 2.5.2016 fotografie zveřejníme na facebookových stránkách Elixi.cz.

A zde začne soutěžení.....
Kdo nasbírá nejvíce „like“ u své fotografie vyhrává.
Hlasování probíhá od 2.5.2016 do 9.5.2016 (23:59).

Vyhlášení fotosoutěže proběhne 10.5.2016.

Vítěz od týmu Elixi obdrží zboží v hodnotě 1000 Kč.

Podrobnější informace naleznete v podmínkách soutěže:
Průběh a vyhodnocení soutěže
Úkolem soutěžících je:
a) Dát „like“ facebookové stránce Elixi.cz
b) Sdílet příspěvek s danou soutěží.
c) Zaslat na FB do zpráv fotografii pokrmu se surovinou, kterou nabízí e-shop www.elixi.cz. Pořadatel vyhlásí výsledky soutěže písemnou formou na Facebooku Elixi.cz tak, že napíše nový příspěvek, kde bude uveden výherce soutěže. Dále napíše dané osobě s nejvyšší počtem „like“ u své fotografie soukromou zprávu s informací, že se stává výhercem dané soutěže. Příspěvek se jménem výherce bude zveřejněn 10. 5. 2016.
Výherce se musí spojit s Pořadatelem prostřednictvím facebookových soukromých zpráv do tří dnů od vyhlášení vysledků soutěže. Pokud výherce nekontaktuje Pořadatele, ztrácí nárok na výhru a bude místo něj vybrán náhradní výherce. Náhradní výherce bude kontaktován stejným způsobem jako výherce. Pokud ani náhradník na výzvu nezareaguje do tří dnů, výhrya propadne ve prospěch Pořadatele. Zboží v hodnotě 1000 Kč určí Pořadatel sám.

Všeobecné podmínky
Pořadatel si vyhrazuje právo vyřadit ty soutěžící, kteří nesplňují výše uvedené podmínky, a také soutěžící, u kterých má podezření na podvodné jednání, falšování nebo porušování pravidel. Soutěžící souhlasí, že účast v Soutěži je dobrovolná. V případě výhry má Pořadatel právo zveřejnit jména výherců. Pořadatel nenese odpovědnost za nepravdivé nebo neúplné informace v průběhu trvání soutěže. Pořadatel soutěže zasílá výhry pouze do České nebo Slovenské republiky. Soutěžící souhlasí se zveřejněním fotografie na facebooku a na www.elixi.cz pro pozdější využití, jako doprovodné fotografie k receptům, produktům, newsletterům.

Ochrana osobních údajů
Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že pořadatel soutěže je oprávněn užít v souladu s § 12 zákona č. 40/1964 Sb., v platném znění, občanského zákoníku, bezplatně jméno, příjmení a město výherců v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech v souvislosti s touto soutěží a službami uvedené společnosti s tím, že mohou být bezplatně pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové, obrazové a audiovizuální záznamy výherců soutěže, a to na dobu do jejího ukončení a vypořádání nároků. Soutěžící účastí v soutěži souhlasí se zařazením všech svých osobních údajů poskytnutých v rámci soutěže (dále jen „údaje“) do databáze pořadatele soutěže výhradně za účelem vyhodnocení soutěže a realizace výher. Údaje soutěžících nebudou nad rámec soutěže zpracovávány ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Další ustanovení
Pořadatel nenese odpovědnost za rychlost internetového připojení, přenos dat ani nefunkčnost webové stránky, kvůli kterým by mohla být soutěž dočasně nedostupná. Pořadatel vynaloží veškeré úsilí vedoucí k vyřešení těchto potíží. Pořadatel si vyhrazuje právo změnit pravidla soutěže nebo ji pozastavit, zejména v případech nekalého jednání nebo porušování pravidel.
V Praze dne 22.4. 2016, Allnature, s.r.o.
Proč nakupovat u nás