Newsletter_31052016_cat

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Vzhůru do přírody
H2o2go Cestovní lahev na vodu stříbrná 750 ml
Akční cena: 411
Běžná cena: 507
H2O2GO je velice praktická, stylová a odolná láhev ve stříbrné barvě, vyrobená z kvalitního hliníku bez obsahu škodlivých látek (BPA free). Láhev je zdobená logem výrobce a opatřená praktickou karabinou, díky které ji lze přichytit třeba k batohu či tašce.
Maelson kapsa na pamlsky - antracitová - 10 x 10 x 14 cm
Akční cena: 259
Běžná cena: 309
Tuto kapsu na pamlsky užijete pro svého psího miláčka především na celodenním výletě, kdy potřebujete mít pamlsky pro psy po ruce. Užitečná je rovněž na dovolené nebo během cestování v autě. Kapsa na pamlsky uchová až 350 gramů granulí nebo piškotů.
Silikonová cestovní miska Argi - modrá - 350 ml
Akční cena: 99
Běžná cena: 159
Skládací miska vyrobená z lehkého materiálu, která se vejde do každého batůžku nebo cestovní tašky. Na cestě ji jednoduše rozložíte, nasypete granule a pejsek může jíst, kdekoliv a kdykoliv se mu zrovna zachce.
Házeč míčků Argi žlutý, 59 cm
Akční cena: 69
Běžná cena: 89
Jedna z velice oblíbených věciček hlavně u majitelů aktivních a akčních psů je házeč míčků. Dokáže odhodit míč mnohem dál, než byste dokázali jen hodit rukou. Navíc se vyvarujete zvedání špinavého míčku rukama a zbytečnému se ohýbání pro míček k zemi.
Postroje
Akční cena od: 79
Díky svému jednoduchému provedení nepůsobí rušivě ani příliš robustně a zároveň zajišťuje snadné zacházení. Spokojený bude i váš chlupatý mazlíček, kterého nebude škrtit nebo rozptylovat zbytečně velké množství popruhů.
Obojky
Akční cena od: 63
Nylonový obojek pro psy je odolný, ale zároveň pohodlný na nošení. Pejska neškrábe ani netlačí. Obojek je praktický, protože se dá snadno očistit a nevyžaduje větší údržbu.
Vodítka
Akční cena od: 63
Chcete pro svého mazlíčka něco opravdu extra? Pak ve vaší výbavě nesmí chybět stylové vodítko pro psy, které je nejen velmi praktické, ale také s ním uděláte parádu před ostatními páníčky.
Vepřové záušky Argi 100 g
Akční cena: 29
Vyzkoušejte jedinečné vepřové záušky. Oblíbená žvýkací pochoutka pro psy je tvořena ušními výkroji vepřů. Konzervována je pouze sušením za pomoci teplého vzduchu. Je tak zachováno větší množství vitamínů a minerálních látek.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Proč jí pes trávu?
Naprosto běžně se stává, že se váš pes venku na procházce zastaví a začne s požíráním trávy. Tento zvyk vnímáme už jako naprosto normální, ale víte, proč pes trávu jí? V dnešním článku se to dozvíte.
Potřebuje pes vitamíny?
Než začnete psa dopovat vitamíny a dalšími doplňky stravy, zamyslete se nad skutečností, že pes nemá stejné trávení jako člověk. Člověk je všežravec, který pro své zdraví potřebuje pestré zastoupení živin, vitamínů a minerálních látek. Pes je masožravec, který má odlišné trávení a přemíra doplňků stravy by mu mohla jen uškodit.
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 6. 6. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz. Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.