Newsletter_14072015

Labet.cz
Pokud se vám e-mail nezobrazil korektně, klikněte zde
AKČNÍ NABÍDKA | PSI | KOČKY | AKVARISTIKA | KONĚ | MALÁ ZVÍŘATA
Osvěžte svého mazlíčka!
Kong - Létající talíř odolný pružný pro psy černý
Akční cena: 305
Běžná cena: 359
Létající talíř ze speciální superelastické gumy. Je velmi odolný, ale ohebný a pružný. Velmi lehce se hází a je měkký a příjemný do tlamy psa. Snadno se sroluje do kapsy či tašky.
Kong - Jumbler guma + tenis odolný míč rugby pro psy
Akční cena: 306
Běžná cena: 359
Hračka Kong Jumbler Rugby je skvělou interaktivní hračkou na házení, aportování a tahání se psem. Hračka má vestavěné pískátko, je nejen zábavná, ale i bezpečná.
Chuckit! - Floppy Tug gumové přetahovadlo ve tvaru pružiny
Akční cena: 319
Běžná cena: 455
Zelené přetahovadlo z gumy ve tvaru pružiny. Dokonale pružné a velmi odolné. Nezařezává se do ruky. Vhodné pro psy malých plemen.
Kong - Squeezz Kruh pískací z odolné gumy vhodný pro aport
Akční cena: 306
Běžná cena: 359
Kruh Squeezz Kong je skvělou hračkou na házení a aportování. Hračka má vestavěné pískátko, je nejen zábavná, ale i bezpečná. Patří mezi interaktivní hračky jak pro hru doma nebo venku.
Chuckit! - Pro házeč bílá s oranžovou do 18 m
Akční cena: 355
Běžná cena: 491
Chuckit! Pro je zcela nový házeč míčků pro všechny pejsky, kteří milují aportování. Je dokonale propracovaný do nejmenších detailů. Má velice pohodné držadlo, které je tvarované tak, aby perfektně padlo do ruky, a házení s ním je velice příjemné.
Non-Stop Dogwear - Plovací záchranná vesta
Akční cena: 2899
Běžná cena: 2989
Vyjímečná kvalita a funkce nejen pro zvládnutí všech krizových situací. Jedná se o vyjímečně kvalitní a hlavně funkční plovací vestu, která psa neomezuje v pohybu. Použité materiály jsou převzaté z těch nejmodernějších plovacích vest určených pro použití lidmi.
Rogz - Bowlz Bubble - Miska pro psy nerezová a plastová vzor Pop Art
Akční cena: 438
Běžná cena: 460
Pro milovníky umění či příznivce grafik Andyho Warhola je zde jedinečná Rogz Bowlz Bubble Pop Art 2 v 1. Motiv kostí je zde vyobrazen metodou sítotisku, která byla populární v uměleckém směru pop art v období 60. let.
Fellipet - Oblik Supreme Miska pro psy a kočky – Pink 355 ml
Akční cena: 349
Běžná cena: 422
Originální a stylová miska pro psy a kočky. Speciální nakloněný tvar misky podporuje jednodušší a zdravější pozici při krmení Vašeho čtyřnohého kamaráda. Úchyt pro vyjímání vnitřní misky je ukotvený tak, aby se miska nehýbala a nerušila tak při krmení.
Nevybrali jste si? Další skvělé nabídky najdete zde.
To nejlepší z našeho blogu:
Psí radovánky ve vodě, které hračky pořídit?
Naši psí mazlíčci jsou v tomhle někdy horší než děti. Můžete prosit, můžete vyhrožovat, ale z vody je prostě nedostanete. Samozřejmě řečeno s drobnou nadsázkou. Pejsci vodu zkrátka milují, a tak od svých páníčků vyžadují, aby je pochopili a…
Jak vybavit svého mazlíčka na dovolenou?
Že si neumíte prázdniny bez svého psího přítele představit? Nechcete ho nechávat doma, ani u známých? Tak se vydejte na dovolenou s ním. Radost ze společně stráveného času zintenzivníte tím, že se na cestování s vaším chlupáčem řádně…
Proč nakupovat u nás
Uvedené ceny jsou včetně DPH a platí do 20. 7. 2015 nebo do vyprodání zásob.
Změna cen vyhrazena.
Ty nejlepší akce pro Vás s láskou vybral Labet.cz a zasíláme Vám je na základě Vaší registrace v internetovém
obchodě www.labet.cz.
Pokud si již podobné informační maily nepřejete dostávat, klikněte zde.